Успішні проекти громад Житомирщини

10.04 14:40    
10 квітня 2019 року в Житомирських Центрі розвитку місцевого самоврядування, створене програма «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України, Відбулась презентація «Кращі практики реформи децентралізації» на Якій представник громад Житомирщини презентувалі Журналістам креативні та успішні проекти.

Чотири громади підготувалі матеріали про свои проекти та розповілі про успіхі та проблеми, Які Їм трапляє у процесі роботи. Оксана Загорська, керівник проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» розповіла прісутнім про один Із елементів проекту - створення Міжшкільного ресурсного центру:

«У рамках проекту ми создали ресурсний центр для шкіл громади в якому зосереділі Сучасний техніку. Це швейні машини, столярні інструменти, 3D принтер та Інша техніка. Діти навчаються працювати з цімі інструментами та віробляють Різні туристичні та побутові речі ».

 Такий центр дозволить создать умови для набуття досвіду роботи Із різною технікою. Кроме того, у вільний від навчання час техніку за невелікі кошти могут брати в оренду Місцеві мешканці, для виробництва різніх товарів та виробів.

Голова Вісоківської громади Микола Бардук, презентуючі проект создания нового освітнього простору у селі Високе, рассказал про складнощі реализации цього проекту.

Зокрема мова Йшла про ремонт внутрішніх приміщень школи, Який відбувався за місяць до качана навчального року. Всього у ремонт школи Було внесок понад 12 миллионов гривень, Які витрати на утеплення фасаду, заміну вікон, дверей та даху, модернізацію системи опалення, а Минулого року Повністю відремонтовано внутрішні приміщення закладу.

«Школа - це наш Ключовий об'єкт. Завдяк реформі нам вдалось Повністю реалізуваті ідею Нової української школи у Високому. Сьогодні діти та вчителі получил комфортні умови, доступ до СУЧАСНИХ технологій та Нових методик викладання », - рассказал Микола Бардук, голова Вісоківської ОТГ.

Далі проект «Створення Арт-простору в селі Іванківці» презентувала Людмила Колесник, заступник голови Семенівської ОТГ. Цей проект дозволить трансформуваті простір старого приміщення бібліотеки в сучасний та креативний заклад.

«Ми отримай досвід написання та реализации проекту, нам вдалось актівізуваті молодь та організуваті дієвій молодіжний осередок в Іванківцях. Кроме того, ми спробувалі свои сили на краудфандінговій платформі и зібралі потрібну суму коштів », - поділілася Людмила Колесник, заступник голови Семенівської ОТГ.

На завершення Презентації Валентина дверник та Юлія Святненко, представник Тетерівської ОТГ, розповілі про проекти у турістічній сфере, Які реалізовує громада. Фестиваль бардівської пісні «Мі-сі-соль», І Рибний фестиваль «Fish Food Fest», конкурс LEGO-конструювання «Тетерівська ОТГ туристична» та десятки ЕКСКУРСІЙ у громаді провели Минулого року.

В результате в громаді растет Кількість ЕКСКУРСІЙ та туристов, лишь на ЦІ два фестивалі Приїхали понад 700 гостей. На сегодня громада працює над монетізацією туристичних потоків та створеня Нових туристичних маршрутів.

 «ЦІ практики показують, что Місцева влада в громадах має всі возможности для того аби змінюваті якість життя на місцях. Кроме ремонтів та відновлення інфраструктурі громади Працюють над Створення Нових можливий для людей », - наголошує Василь Невмержицький, директор Житомирського ЦРМС.

Нагадаємо, что Мінрегіон оголосів початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 году для ОРГАНІВ місцевого самоврядування всех рівнів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:32
Нелегали-ліванці зачепили сигнальну міну та пострибали ...
Сьогодні 17:02
Втратив мікроавтобус через схованку із тютюновою контра ...
Сьогодні 16:12
Київські митники вилучили психотропи виробництва РФ
Сьогодні 15:17
«Знищити». Таке рішення виніс суд щодо літального апара ...
Сьогодні 12:13
Луганская область: в результате пожара погибла женщина
Сьогодні 12:53
27-28 вересня Ольга Стефанішина перебуватиме з робочим ...
Сьогодні 12:50
ДБР перевіряє причетність посадових осіб ФДМУ до незако ...
Сьогодні 12:47
Протягом восьми місяців 2021 року вінницькі аудитори за ...
Сьогодні 12:44
Окреме майно Борщівського МПД ДП «Укрспирт» виставлено ...
Сьогодні 12:41
Киевские спасатели ликвидировали возгорание дома
Сьогодні 14:29
На Житомирщині викрили схему продажу безкоштовних ліків ...
25 вересня 11:48
У Житомирі 18-річна дівчина вдарила парубка ножем
23 вересня 11:05
Експрацівника Житомирської виправної колонії судитимуть ...
22 вересня 12:07
Трагедія на Житомирщині - виявлено тіла трьох жінок
21 вересня 23:39
У Житомирі на майдані Перемоги зіткнулися тролебус та л ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення