Консультативна місія ЄС відкрила представництво в Маріуполі

28.09 17:40    
Днями в Маріуполі відбулася церемонія відкриття Регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС).

Це вже четвертий за рахунком регіональний підрозділ, який відкриває місія з моменту свого заснування у 2014 р. Три інші представництва КМЄС працюють в Одесі (з 2018 р.), Львові та Харкові (з 2016 р.), а Головний офіс розташований у Києві.

Регіональний підрозділ КМЄС надаватиме всебічну підтримку державним органам Донецької області для сприяння успішному реформуванню сектору цивільної безпеки. У рамках співпраці, зокрема, заплановано проведення стратегічних консультацій, тренінгів, а також наставництво і надання технічної допомоги. КМЄС тісно співпрацює з органами Міністерства внутрішніх справ і Міністерства юстиції України. Серед партнерів місії – Національна поліція, органи прокуратури, Служба безпеки, Держприкордонслужба і Державна митна служба. Серед головних завдань КМЄС – ділитися з українськими партнерами передовим європейським досвідом.

«Побудова ефективної правоохоронної системи, що користується довірою людей, вимагає наполегливих зусиль, часу та ресурсів, – наголосив голова КМЄС Антті Хартікайнен. – Рішення держав-членів ЄС щодо розширення нашої діяльності у південно-східному регіоні України зумовлене твердим наміром Євросоюзу продемонструвати свою підтримку і готовність сприяти розвитку спроможностей на регіональному рівні на всій території країни. Україна має можливість продовжувати розвивати свою правоохоронну систему на місцях. Тож КМЄС готова сприяти сталому розвитку регіону, надаючи своїм партнерам рекомендації стратегічного характеру і ресурсну підтримку».

У Регіональному представництві КМЄС у Маріуполі працюють 20 експертів із 10 країн (Бельгія, Болгарія, Хорватія, Чехія, Естонія, Фінляндія, Німеччина, Нідерланди, Румунія та Україна). Експерти з Європейського Союзу допомагатимуть місцевим партнерам КМЄС розбудовувати інституційну спроможність. Для цього експерти проводитимуть стратегічні консультації, братимуть участь у розробленні стратегій, проводитимуть тренінги та надаватимуть технічну підтримку (зокрема, є можливим і надання обладнання).

Старт роботі представництва КМЄС в Маріуполі дали віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, заступник Міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук, а також ключові партнери місії у регіоні, представники міжнародних організацій та посольств.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:12
Прикордонники Херсонського загону затримали браконьєрів ...
Сьогодні 17:48
Порушника у рясі затримали біля кордону з РФ
Сьогодні 17:32
На Донеччині прикордонники виявили поплічницю окупантів
Сьогодні 17:18
Жодного шансу порушити кордон: «Гроза контрабандистів» ...
Сьогодні 16:37
В аеропорту «Бориспіль» митники вилучили брендовий одяг ...
Сьогодні 16:35
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на пя ...
Сьогодні 10:03
Склад групи представників України у Координаційній Груп ...
Сьогодні 10:00
Прем’єр-міністр: У 2020 році було виділено рекордну кіл ...
Сьогодні 09:54
Уряд запровадив європейські стандарти надання соціальни ...
Сьогодні 09:51
На соціальну підтримку людей в проекті Держбюджету-2021 ...
Сьогодні 11:01
У Житомирі поліція просить впізнати особи чоловіка та ж ...
Вчора 19:54
Верховний суд залишив без змін вирок екс-військовому, я ...
Вчора 19:34
Прокуратурою взято на контроль хід розслідування кримін ...
Вчора 15:10
У Житомирі на вулиці Вітрука знайшли зниклу 12-річну ді ...
Вчора 12:33
У Житомирі зникла школярка - оголошено розшук
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення