Марія Місюрова: Ситуація з киснем у лікарнях Житомира вже напружена
20.10.2021 13:14 Марія Місюрова: Ситуація з киснем у лікарнях Житомира вже напруже ...
«Поки кисню вистачає, та наразі 97% пацієнтів потребують кисневої підтримки»
Про проект Контакти Реклама

Завдяки освітній складовій має розпочатися новий етап розвитку авіаційної галузі України, – Сергій Шкарлет під час наради в НАУ

03.06 23:02    
Сьогоднішня нарада щодо стратегічних шляхів розвитку підготовки фахівців авіаційної галузі – новий поштовх для авіагалузі спільно з освітою. На цьому наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, який долучився он-лайн до робочої наради, що відбулася в Національному авіаційному університеті сьогодні, 3 червня 2021 року.

«Вірю, що під керівництвом ректора Національний авіаційний університет зможе показати, що база підготовки авіаційних кадрів у нас потужна, а галузь спроможна забезпечувати розвиток нашої держави. Авіація – це великий замкнутий цикл, який формує навколо себе інженерну думку, передові досягнення науковців, освіту, туризм і робочі місця», – зауважив Міністр.

Сергій Шкарлет наголосив, що він готовий до співпраці та підтримає рішення, які будуть ухвалені за результатами наради.

У заході взяли участь перший заступник Міністра освіти і науки України Микола Кизим, заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко, заступник Голови Державної авіаційної служби України Ігор Зелінський, керівник Державного підприємства «Украерорух» Андрій Ярмак, а також керівники провідних українських авіаційних підприємств та приватних компаній.

Ректор НАУ Максим Луцький привітав учасників та відзначив необхідність співпраці між закладами вищої освіти і стейкхолдерами авіаційної галузі.

«Україна – авіаційна держава, яка має значний потенціал розвитку цієї галузі. І наша зустріч має перезавантажити, а фактично відновити необхідні для співпраці відносини між освітою і державним та приватним авіаційними секторами, для яких ми й готуємо кадри», – сказав він.

За його словами, НАУ має всі складові для того, щоб бути основним науковим, навчальним, профорієнтаційним і дискусійним майданчиком задля втілення стратегії з розвитку підготовки фахівців авіаційної галузі.

«Ми прагнемо об’єднати всі зацікавлені сторони: державу в особі державних підприємств, аеропорти та їх кадрові потреби, науку й бізнес, тобто компанії з авіаперевезень. Об’єднати таким чином, щоб наша кадрова школа чітко відповідала потребам галузі й міжнародному вектору її розвитку», – додав Максим Луцький.

Учасники наради обговорили шляхи координації роботи між закладами освіти та майбутніми роботодавцями, стратегічні завдання авіаційної галузі України, інтеграцію української авіації в спільний простір ЄС, розвиток міжнародного освітнього партнерства у сфері підготовки авіаційних кадрів.

За підсумками наради між Національним авіаційним університетом та Асоціацією «Аеропорти України» цивільної авіації було підписано Меморандум про співпрацю.

Також ухвалено рішення про створення профільної робочої групи з питань співпраці між освітянами, ЗВО і майбутніми роботавцями. До робочої групи ввійшли представники НАУ, Державної авіаційної служби України, Авіакомпанії «SkyUp» та інші.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила закон України щодо продовження двостороннього співробітництва у науково-технічній сфері між Україною та Сполученими Штатами Америки.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:42
Киевская область: пожар в птичнике площадью 420 м.кв.
Сьогодні 13:00
На Кировоградщине за прошедшие сутки, пожарные потушили ...
Сьогодні 12:59
За прошедшие сутки спасатели Кировоградщины потушили 4 ...
Сьогодні 10:47
Ивано-Франковские спасатели ликвидировали пожар в селе ...
Сьогодні 10:28
В Запорожье во время пожара погибла пожилая женщина
Вчора 23:22
Суд підтвердив позицію податківців щодо донарахування п ...
Вчора 23:19
9 років тюрми за смертельне побиття дитини – засуджено ...
Вчора 23:16
За порушення при реалізації пального АЗС донараховано 1 ...
Вчора 23:13
Аграрії України зібрали рекордний врожай гречки
Вчора 23:10
Розтрата понад 384 млн грн – судитимуть радника голови ...
Вчора 13:18
У Житомирі за «відкати» судитимуть директора комунально ...
Вчора 10:56
В одній з водойм Житомира виявили тіло чоловіка - поліц ...
Вчора 10:22
Відпочиваючи із своїми знайомими на березі річки Тетері ...
22 жовтня 10:25
У Житомирі на світанку невідомий повідомив про замінува ...
22 жовтня 09:45
У Житомирі поліцейські затримали чоловіка за повідомлен ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення