Держенергоефективності та Німецьке енергетичне агентство (dena) посилюють співпрацю у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики

07.12 14:16    
«Німеччина – один із стратегічних партнерів України у сфері підвищення енергоефективності та розвитку відновлюваної енергетики. Тому ми цінуємо нагоду тісно співпрацювати з німецькими міністерствами та відомствами, переймати їхній передовий досвід та кращі практики у цій сфері», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході підписання Меморандуму про співробітництво у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива із Німецьким енергетичним агентством, яке відбулося сьогодні, 6 грудня 2016 року, в приміщенні Держенергоефективності.
Мета Меморандуму – поновити співробітництво, започатковане ще у 2007 році та спрямоване на спільну розробку інструментів для підвищення енергоефективності та збільшення обсягів використання відновлюваних джерел енергії в Україні, в тому числі, шляхом реалізації пілотних проектів в зазначених сферах.

Обидва відомства домовилися працювати над удосконаленням законодавчої бази та механізмів державної підтримки з підвищення енергоефективності та розвитку відновлюваної енергетики в Україні у відповідності до положень Директив ЄС із врахуванням досвіду Німеччини.

У рамках підписання документу Голова Агентства Сергій Савчук мав нагоду провести переговори з керівником проектів з енергоефективності в будівлях Німецького енергетичного агентства (dena) паном Бастіаном Штенцелем.

С. Савчук поінформував представника dena про особливості державної політики у сфері енергоефективності України, акцентувавши увагу на останніх законодавчих ініціативах у цій сфері та популярності програми «теплих» кредитів. Як свідчить статистика та результати проведених досліджень, ця програма стала першим в Україні масштабним проектом із залучення населення до енергозбереження та утеплення власних осель. Її учасниками стало вже більше 200 тис. українських родин, які залучили понад 2,7 млрд. грн на енергоефективні заходи.
У свою чергу, Б. Штенцель повідомив про стан реалізації Німецьким енергетичним агентством проекту з енергетичної модернізації житлових будівель в Україні. Для впровадження пілотних проектів обрано 20 будинків, в яких наразі проводять енергоаудит. На черзі – опрацювання можливих фінансових механізмів проведення термомодернізації будинків. Разом із іншими фінансовими інструментами, представник dena відзначив доцільність використання державної програми «теплих» кредитів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:50
14 грудня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Сьогодні 17:50
Прикордонники Сумського загону виявили валізи з тютюнов ...
Сьогодні 17:42
Загадковий мінерал: необроблений камінь вагою 900 грамі ...
Сьогодні 16:16
На кордоні виявили ще одну російську журналістику, яка ...
Сьогодні 15:37
Запорожская область: спасатели оказали помощь 47-летней ...
Сьогодні 00:59
Законопроект «Про енергоефективність» закладе фундамент ...
Сьогодні 00:56
Мінінфраструктури: До Уваги міжнародних автомобільних п ...
Сьогодні 00:52
Мінінфраструктури скасує диспаритетні умови за послуги ...
Сьогодні 00:49
Підписано оновлену редакцію Дорожньої карти Україна-НАТ ...
Сьогодні 00:47
Створено засади функціонування системи моніторингу, зві ...
Сьогодні 12:20
Житомирський КОРД затримав озброєну банду, яка в Київсь ...
Вчора 15:04
Військова прокуратура Житомирського гарнізону затримала ...
11 грудня 12:12
У Житомирі молоде подружжя займалося... закладкою нарко ...
09 грудня 12:44
На Житомирщині з колонії втекли двоє засуджених
06 грудня 17:29
На Житомирщині СБУ попередила витік конфіденційної інфо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення