Литвин на Житомирщині: Національною ідеєю України має стати гасло - свобода і справедливість

Литвин на Житомирщині: Національною ідеєю України має стати гасло - свобода і справедливість

20.04 21:06    
Головною умовою для збільшення обсягів інвестицій є послідовна і реалістична державна політика, консолідована позиція з ключових питань та спільна відповідальність політикуму. На цьому наголосив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у п´ятницю під час економічно-інвестиційного форуму «Звягельщина інвестиційна». Проблемою України, зазначив він, є реалізація її потенціалу. «Ми є країною можливостей і намірів, - сказав В.Литвин. - Необхідно наміри і можливості реалізувати у тому числі із залученням інвестицій».

Ще однією значною проблемою, яка заважає притоку інвестицій в Україну, керівник парламенту назвав високий рівень корупції та значну кількість контролюючих структур.

Нині, наголосив В.Литвин, в країні має бути започаткована «серйозна розмова», особливо зважаючи на наближення виборів. У цьому контексті він звернув увагу на необхідність уникнення, особливо у передвиборчий період, значної кількості популістських законів. «Необхідно у першу чергу демонструвати реалізм», - сказав він.

«Вкрай необхідно вирішити завдання консолідації еліт, щоб виступати з єдиною позицією у ключових питаннях», - зазначив В.Литвин.

«Національною ідеєю України має стати гасло - свобода і справедливість. Вкрай важливий діалог і консенсус заради спільного бачення і колективної відповідальності», - сказав керівник парламенту.

Сьогодні у м. Новоград-Волинський під патронатом Голови Верховної Ради України відбувається другий етап економічно-інвестиційного форуму «Звягельщина інвестиційна». Учасникам та гостям Форуму загалом буде представлено 55 інвестиційних проектів вартістю близько 200 млн. дол. США, дев´ять земельних ділянок загальною площею 412 га та сім незадіяних виробничих і складських приміщень.

В.Литвин, перебуваючи у п´ятницю з робочою поїздкою у Житомирській області, також відвідав будівництво нового підприємства фірми «Жако», виробництво ТОВ «Церсаніт», а також взяв участь у відкритті нового підприємства з виготовлення дахових вікон ТОВ «FAKRO».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:33
Викрито колишнього посадовця Міністерства оборони Украї ...
Вчора 21:32
Уряд і Держаудитслужба погодили порядок аудиту оборонни ...
Вчора 21:32
Оперативники Мукачівського прикордонного загону викрили ...
Вчора 21:11
Поліція екстрадувала з Молдови кримінального авторитета ...
Вчора 21:10
Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної приго ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення