Команда Суспільного Житомира інформуватиме про найважливіше у день виборів

23.10 10:48    
Команда Суспільного Житомира інформуватиме про найважливіше у день виборів

У день місцевих виборів, 25 жовтня, Житомирська команда Суспільного мовника весь день працюватиме для того, аби розповідати про перебіг виборів в місті та області.

В етері Суспільного Житомир буде три спецвипуски новин о 14:00, 17:00 та 19:00. Інформаційним випуском о 19:00 розпочнеться тематична передача «Сьогодні. Головне».

«В ефірі спецвипуску проєкту «Сьогодні. Головне», ведучі разом із експертами з громадянської мережі «Опора» та правоохоронцями будуть обговорювати особливості виборчого процесу у регіоні. А про перебіг місцевих виборів, які проведуть згідно з новим виборчим законодавством, розкажуть у студії кореспонденти Суспільного, які цього дня зніматимуть сюжети з різних районів Житомирщини», — каже в.о. продюсера UA: ЖИТОМИР Костянтин Кас’ян.

«Найбільша відповідальність в цей день буде саме на наших регіональних ньюзрумах. Вони готують для своєї місцевої аудиторії три телевізійні випуски Новин, працюватимуть для загальнонаціональних Новин на UA: ПЕРШИЙ. Закриватимуть своїми включеннями і репортажами щогодинні ефіри на Українському радіо. Новини на радіо Промінь. Ну і, звісно, цифрові платформи — найоперативніші майданчики. Не забуваємо, що і вечірній марафон Суспільної Студії теж частково буде підтримуватись кореспондентами Новин», – розповів генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник.

За словами Федора Скрипника, незважаючи на таке навантаження у день виборів, багато регіональних новинарів планують оперативно інформувати про перебіг подій і на радіохвилях і підбити підсумки у вечірньому телевізійному ефірі «Сьогодні. Головне».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:21
На Київщині припинено канал незаконного збуту боєприпас ...
Вчора 16:20
Ошукали клієнтів банків на понад 2 млн грн - у Києві сл ...
Вчора 16:19
Заволодів 2,7 млн грн державних коштів на утилізації ві ...
Вчора 16:19
Фіктивна інвалідність за 25 тисяч доларів: на Київщині ...
Вчора 16:18
18 тисяч доларів в обмін на «звільнення» з колонії та с ...
Вчора 16:05
2 мільярди гривень на шкільні автобуси: Уряд затвердив ...
Вчора 16:03
Міноборони: Більше зброї – менше відсотків. ОПК вже отр ...
Вчора 16:01
Ігор Клименко взяв участь в установчому засіданні Коорд ...
Вчора 15:59
Два роки політиці «Зроблено в Україні»: Українські виро ...
Вчора 15:57
Відкриття Центру єдності та підтримка вразливих категор ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення