Віталій Бунечко зустрівся з керівництвом заводу «IZOVAT»

20.04 17:55    
На Житомирщині провідне підприємство, що спеціалізується на виробництві високоякісного утеплювача, поступово нарощує виробництво до довоєнних часів. «IZOVAT» відчув на собі наслідки війни, безпосередньо взявши на себе один з авіаційних ударів на початку березня.

«Сьогодні поспілкувалися з керівництвом заводу про те, як йому вдається забезпечувати виробничий процес під час військових дій, підтримувати робітників, і які здійснюються кроки, щоб повернутися до нормальної роботи.
Віталій Бунечко зустрівся з керівництвом заводу «IZOVAT»

З початку бойових дій підприємство було вимушено зупинити виробничу діяльність для безпеки працівників. Протягом вимушеного простою завод забезпечив виплату заробітної плати та податків.

На цю мить більш ніж 10% персоналу підприємства призвані до лав Збройних Сил України, водночас на підприємстві є достатня кількість кваліфікованих працівників, що дозволило продовжувати роботу й нарощувати обсяги.

Незважаючи на війну, підприємство забезпечує теплоізоляційними матеріалами більшість будівельних об’єктів України та об'єктів критичної інфраструктури: лікарень, садків, шкіл, військових частин. Це особливо важливо, оскільки багато об’єктів було пошкоджено і в майбутньому вони можуть потребувати ефективного термозахисту.
Віталій Бунечко зустрівся з керівництвом заводу «IZOVAT»

Також обговорили реалізацію інвестиційного проєкту, що передбачає будівництво нової лінії та створення 200 нових робочих місць. Це лише один з кроків, котрий має наблизити підприємство до основної мети: створити кластер і стати лідерами по Україні з виробництва мінеральної вати.

Дякуємо бізнесу Житомирщини, що продовжує працювати на благо Держави, забезпечує підтримку економіки та надає допомогу нашим Збройним силам України й наближає нашу Перемогу!», - йдеться у повідомленні.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:21
На Київщині припинено канал незаконного збуту боєприпас ...
Вчора 16:20
Ошукали клієнтів банків на понад 2 млн грн - у Києві сл ...
Вчора 16:19
Заволодів 2,7 млн грн державних коштів на утилізації ві ...
Вчора 16:19
Фіктивна інвалідність за 25 тисяч доларів: на Київщині ...
Вчора 16:18
18 тисяч доларів в обмін на «звільнення» з колонії та с ...
Вчора 16:05
2 мільярди гривень на шкільні автобуси: Уряд затвердив ...
Вчора 16:03
Міноборони: Більше зброї – менше відсотків. ОПК вже отр ...
Вчора 16:01
Ігор Клименко взяв участь в установчому засіданні Коорд ...
Вчора 15:59
Два роки політиці «Зроблено в Україні»: Українські виро ...
Вчора 15:57
Відкриття Центру єдності та підтримка вразливих категор ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення