Офіційне повідомлення ПАТ «Житомиргаз»

Офіційне повідомлення ПАТ «Житомиргаз»

11.11 17:35    
Заборгованість теплопостачальних компаній Житомирської області за спожитий природний газ загрожує енергобалансу регіону

Заборгованість теплопостачальних компаній Житомирської області за спожитий природний газ загрожує енергобалансу регіону, заявив голова правління ПАТ «Житомиргаз» Валентин Ющенко. За його словами, рівень розрахунків підприємств теплоенергетики за спожитий природний газ складає 12,6%, а заборгованість перед ПАТ «Житомиргаз» у жовтні-листопаді перевищила 9,3 млн. гривень. Валентин Ющенко повідомив, що станом на 9 листопада чотири з 29 підприємств теплоенергетики Житомирської області взагалі не розрахувались за спожитий у жовтні-листопаді газ, а 9 теплопостачальних компаній сплатили менше 50% спожитого газу.

Голова правління ПАТ «Житомиргаз» відзначив, що компанія зобов‘язана припинити газопостачання у відповідності до вимог законодавства та діючих контрактів на постачання газу. Керівники підприємств теплоенергетики, які не платили за спожитий газ, були попереджені про припинення газопостачання за тиждень. «Незважаючи на непогашені борги, «Житомиргаз» відновив газопостачання усіх боржників», – сказав Валентин Ющенко.

«Неплатежі теплопостачальних компаній створюють значну загрозу для енергобалансу Житомирської області та всієї країни», – сказав голова правління ПАТ «Житомиргаз». «Заборгованість постачальників тепла за спожитий газ перед газорозподільними мережами передається далі та переростає в борг перед НАК «Нафтогаз України». В масштабах країни вся сукупність неплатежів стає загальнонаціональною фінансовою проблемою, яка може призвести до недофінансування важливих соціальних програм, в тому числі і в Житомирській області», – відзначив Валентин Ющенко.

Прес-служба ПАО «Житомиргаз»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:21
На Київщині припинено канал незаконного збуту боєприпас ...
Вчора 16:20
Ошукали клієнтів банків на понад 2 млн грн - у Києві сл ...
Вчора 16:19
Заволодів 2,7 млн грн державних коштів на утилізації ві ...
Вчора 16:19
Фіктивна інвалідність за 25 тисяч доларів: на Київщині ...
Вчора 16:18
18 тисяч доларів в обмін на «звільнення» з колонії та с ...
Вчора 16:05
2 мільярди гривень на шкільні автобуси: Уряд затвердив ...
Вчора 16:03
Міноборони: Більше зброї – менше відсотків. ОПК вже отр ...
Вчора 16:01
Ігор Клименко взяв участь в установчому засіданні Коорд ...
Вчора 15:59
Два роки політиці «Зроблено в Україні»: Українські виро ...
Вчора 15:57
Відкриття Центру єдності та підтримка вразливих категор ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення