Житомирські митники поповнили Держбюджет на 660 млн грн

Житомирські митники поповнили Держбюджет на 660 млн грн

27.01 16:02    
На Житомирській митниці пройшла робоча нарада, де за присутності керівника митної служби України Анатолія Макаренка були підведені підсумки роботи цієї державної структури у минулому році.

За словами начальника митниці Петра Закусила минулоріч його підлеглі перерахували до Державного бюджету понад 663 мільйони гривень.

Аналізуючи роботу підприємств, що зареєстровані у зоні діяльності Житомирської митниці Петро Закусило зазначив: «Більше 500 підприємств області та майже половина промислових підприємств працювали та продовжують працювати в режимі неповної зайнятості. Минулого року випуск промислової продукції на Житомирщині скоротився на 21 відсоток. На третину зменшилися обсяги виконання будівельних робіт та на 28 відсотків обсяги перевезення вантажів. Практично повністю припинила свою діяльність фарфоро-фаянсова промисловість.»

Такий стан речей у 2009-му році значно змінив структури експортно-імпортних операцій на Житомирщині.

«Минулого року збільшився імпорт товарів з низьким податковим навантаженням – вершкового масла у 4 з половиною рази, керамічної плитки – у півтора рази, машин спеціального призначення – у 19 разів. А імпорт товарів з великим податковим навантаженням значно скоротився – обладнання для сортування та просіювання каміння – у півтора рази, м'ясосировини – у два з половиною рази».

Попри складну економічну ситуацію житомирські митники спромоглися гідно завершити 2009-ий рік, що і підтвердив Голова Митної служби України Анатолій Макаренко.

Він вважає роботу Житомирської митниці у минулому році ефективною та стабільною у складних економічних обстава них, що склалися в нашому регіоні

Окрім того, учасники наради окреслили напрямки у роботи у 2010-му році, що має сприяти збільшенню надходжень платежів до бюджету.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Житомирської хвилі
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:50
Заступник Голови ДСНС провів онлайн-нараду з представни ...
Вчора 22:50
Вінничанка вдруге намагалась вивезти чоловіка за кордон
Вчора 22:49
Прикордонники Ізмаїльського загону ліквідували схему не ...
Вчора 22:49
У пункті пропуску прикордонники виявили в іноземця забо ...
Вчора 22:48
На Волині викрили схему нелегального переправлення чоло ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення