Житомирські аудитори впродовж січня – лютого 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 16 млн грн

Житомирські аудитори впродовж січня – лютого 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 16 млн грн

22.03 12:29    
За результатами проведених заходів державного фінансового контролю впродовж січня – лютого 2021 року, що їх провели фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області ,виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 5,8 млн грн.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму майже 16 млн грн, зокрема, виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів, проведених у попередніх роках.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів минулих років та за результатами впроваджених рекомендацій у лютому досягнуто економічного ефекту на суму понад 4 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 6 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

До однієї установи, де виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

З метою повного відшкодування виявлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів перед органом прокуратури ініційовано 1 позов щодо усунення виявлених порушень.

Правоохоронним органам передано матеріали 5 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 4 досудових розслідування, та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:19
У Києві судитимуть військовослужбовця за смертельну ДТП ...
Вчора 21:19
Київська митниця завершила березень на рівні 21,5 млрд ...
Вчора 21:18
На Рівненщині прикордонники викрили незаконне виробницт ...
Вчора 21:18
Судитимуть львів’янина, який видурив понад 2 млн гривен ...
Вчора 21:17
На Одещині поліцейські оголосили підозру місцевому мешк ...
Вчора 21:22
З 1 квітня працюючим пенсіонерам автоматично перерахуют ...
Вчора 21:20
Зони ризикованого землеробства: як працюватиме новий ме ...
Вчора 21:18
Вкладення громадян в ОВДП у березні сягнули історичного ...
Вчора 21:16
Кліматична політика: Україна та Німеччина окреслили прі ...
Вчора 21:14
Україна і Німеччина готуються масштабувати безпекову сп ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення