Аудитори Житомирщини протягом січня – квітня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 19 млн грн

Аудитори Житомирщини протягом січня – квітня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 19 млн грн

14.05 09:38    
Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області протягом чотирьох місяців 2021 року провели 17 ревізій, 1 аудит та 16 перевірок державних закупівель.

Під час ревізій виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 28,5 млн грн.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 19,1 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій, за підсумками проведених заходів державного фінансового контролю, прийняли 7 управлінських рішень. Від упровадження наданих аудиторами пропозицій отримано економічного ефекту на суму майже 22 млн грн.

До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 5 фінансових санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За вчинені фінансові порушення 25 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 2– до матеріальної та 4 осіб звільнено з посади.

Правоохоронним органам передано матеріали 24 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 9 досудових розслідувань та вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Перед органом прокуратури ініційовано 3 позови щодо усунення виявлених порушень.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 720 тис. грн.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
Вчора 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
Вчора 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
Вчора 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
Вчора 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення