На розвиток територіальних громад Житомирщини землевласники спрямували понад 534 млн грн земельної плати

На розвиток територіальних громад Житомирщини землевласники спрямували понад 534 млн грн земельної плати

17.11 13:48    
Головне управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що упродовж десяти місяців цього року платники податків сплатили до місцевих бюджетів Житомирщини 534,8 млн грн плати за землю.

Майже 92 відсотки цього платежу – внесок юридичних осіб, вони перерахували з початку року 491 млн грн плати за землю, фізичні особи поповнили бюджети місцевих громад, сплативши 43,8 млн грн плати за землю.

У жовтні надходження від всіх категорій платників склали 64,8 млн грн, що у порівнянні із минулорічними більше на 7,8 млн гривень.

Головне управління нагадує, про порядок отримання фізичною особою пільги щодо сплати земельного податку. Так, зокрема фізична особа, яка має підстави для отримання пільг щодо сплати земельного податку, подає контролюючому органу за місцем знаходження земельної ділянки, або за місцем знаходження будь-якої з земельних ділянок, що знаходяться у власності такої особи (якщо має у власності декілька земельних ділянок) заяву довільної форми. Крім цього подаються документи, що посвідчують її право на пільгу (посвідчення особи з інвалідністю першої або другої групи, пенсійне посвідчення (за віком), посвідчення батьків багатодітної сім’ї (які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років), посвідчення «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», посвідчення особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», посвідчення «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» (1–3 категорія), договір оренди землі, оформлений та зареєстрований відповідно до законодавства:

Якщо зазначені документи надаються фізичною особою до 01 травня поточного року, то пільга починає застосовуватися до обраних земельних ділянок з базового податкового (звітного) періоду, в якому подану таку заяву, та діє до початку місяця, що настає за місяцем подання нової заяви про застосування пільги.

У разі подання фізичною особою заяви про застосування пільги після 01 травня поточного року, пільга починає застосовуватися до обраних земельних ділянок з наступного податкового (звітного) періоду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 01:13
На Волині викрили схему нелегального переправлення чоло ...
Сьогодні 01:12
Оперативні співробітники ДПСУ викрили схему незаконного ...
Сьогодні 01:12
У Харкові затримали 20-річну вербувальницю жінок для се ...
Сьогодні 01:11
На Київщині викрито військовослужбовця, який організува ...
Сьогодні 01:09
СБУ та Нацполіція затримали російського агента, який на ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення