Житомирські підприємства вже отримали прибуток у 130 млн грн
13.07 11:12
За повідомленням Головного управління статистики, результатом діяльності суб’єктів господарювання області за січень-травень 2010 року став прибуток у сумі 130,4 мільйона гривень, що у 18 разів перевищує минулорічний показник.
Найбільш ефективно спрацював промисловий сектор економіки, де сформовано понад 160 мільйонів гривень прибутку проти 23 мільйонів торік. Підприємства переробної галузі наростили свої прибутки у 3,5 раза, переважно, за рахунок ТОВ Церсаніт, ЗАТ Житомирські ласощі, ВАТ Малинська паперова фабрика-Вайдманн.
Натомість у добувній промисловості отримано 42 мільйони гривень збитку.
Відчутне покращання фінансового стану спостерігалось у сфері фінансової діяльності, де прибутки зросли у 21 раз.Зменшилась сума збитків готельних та транспортних господарств.
Разом з тим поглиблюється збитковість в торгівлі та будівництві. А в операціях з нерухомістю на противагу минулорічному прибутку в розмірі 5 мільйонів гривень, одержано 4 мільйони збитку.
В цілому по області прибутково спрацювали 49 відсотків суб’ єктів господарювання з результатом у 409 мільйонів гривень.
RuporZT
|