5 підприємств Житомирщини отримають борошно з Агрофонду
30.08 09:04
Агрофонд уклав низку тристоронніх договорів на поставку борошна
На 27 серпня цього року Аграрний фонд уклав низку тристоронніх договорів на поставку борошна з адміністраціями та підприємствами 8 областей. Про це ІМК повідомили в Агрофонді.
Отож, борошно поставлятиметься на підприємства Вінницької (1 підприємство), Волинської (4 підприємства), Дніпропетровської (5 підприємств), Житомирської (5 підприємств), Київської (1 підприємство), Луганської (1 підприємство), Сумської (1 підприємство) та Чернігівської (1 підприємство) областей. Усього законтрактовано понад 9 тис тонн борошна (9 213,433 кг).
Реалізаційна вартість борошна (разом з ПДВ) становить від 1666,48 грн за тонну пшеничного борошна другого ґатунку до 2083,10 грн за тонну пшеничного борошна вищого ґатунку. Житнє борошно коштує 1517,22 грн за тонну.
Нагадаємо, згідно з розпорядженням МінАПК, Аграрний фонд у разі необхідності здійснюватиме також щомісячні поставки борошна в розмірі 43 тис.тонн, з яких 38 тис.тонн - пшеничне борошно і 5 тис. тонн житнє.
RuporZT
|