Житомиру потрібно 52 млн. на будівництво!

26.02 16:31    
За повідомленням Міністерства регіональної політики та будівництва, на цей час проходить збіру матеріалів по об'єктам незавершеного житлового будівництва, що можуть бути добудовані за державної підтримки.

Як стало відомо Інтернет-порталу "Рупор Житомира", на виконання доручень Уряду в кожному регіоні були створені робочі групи з складання переліків об'єктів незавершеного житлового будівництва, що можуть бути добудовані за державної підтримки.

Зазначені переліки подані для узагальнення до Мінрегіонбуду. До них входять всі незавершені будівництвом об'єкти житла, що відповідають визначеним критеріям.

Мінрегіонбудом узагальнено отримані матеріали і надало їх банкам "Ощадбанк", "Укрексімбанк" та Державній іпотечній установі для перевірки будівельних організацій на відповідність вимогам до позичальників.

Як повідомляє портал нерухомості, будівництва та благоустрою Житомира www.zthata.com.ua, на рефінансування недобудов у 2009 році держава збирається виділити 3 млрд. грн.. З яких 1 млрд. грн.. – це державна гарантія 2008 року, яка була підписана 31 грудня 2008 року і передана Державній іпотечній установі. Крім цього по 1 млрд. грн.. отримають "Укрексімбанк" та "Ощадбанк".

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:19
Як ветеранам й ветеранкам отримати відшкодування за оре ...
Сьогодні 16:15
Унаслідок ДТП на Полтавщині загинули двоє дітей: обом в ...
Сьогодні 16:14
На Миколаївщині викрито канал збуту незаконно виготовле ...
Сьогодні 16:14
Постачали обладнання до рф через іноземного посередника ...
Сьогодні 16:13
Одеський морський торговельний порт відвілали урядова т ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
Вчора 19:13
Лікарям Житомирського обласного онкодиспансеру повідомл ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення