Обговорено поточний стан уранового виробництва, - Міненерговугілля

22.02 13:53    
Керівництво ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» поінформувало в.о. Державного секретаря Міненерговугілля Юлію Підкоморну про поточний стан уранового виробництва на підприємстві, окреслило основні проблемні питання та напрями для подальшого розвитку.

Відповідна нарада відбулась у рамках візиту в.о. Державного секретаря Міненерговугілля Юлії Підкоморної та голови Державної інспекції ядерного регулювання України Григорія Плачкова на підприємство у четвер, 22 лютого.

«Ми щорічно збільшуємо виробництво уранового концентрату. Завдяки підтримці Міненерговугілля та зусиллям керівництва ДК «Ядерне паливо» з 2015 року наше підприємство працює з позитивним фінансовим результатом», – повідомив генеральний директор ДП «СхідГЗК» Олександр Сорокін.

Юлія Підкоморна зазначила, що реалізація планів ДП «СхідГЗК» щодо збільшення у 2018-2020 роки обсягів добування та виробництва уранового оксидного концентрату – важливе та першочергове завдання.

«Міненерговугілля підтримує ініціативу ДП «СхідГЗК» та ДК «Ядерне паливо» щодо залучення інвестицій на розбудову Новокостянтинівської шахти та на розвиток нових родовищ урану», - наголосила в.о. Державного секретаря.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:08
Ухилення від сплати податків майже на 10 млн грн: на Ль ...
Вчора 18:08
На Вінниччині судитимуть ґвалтівника 14-річної підлітки
Вчора 18:07
На Дніпропетровщині викрито незаконне заволодіння 38 зе ...
Вчора 18:07
Мінрозвитку: Після російської атаки у Києві триває обст ...
Вчора 18:07
Уряд запускає експериментальний проєкт зі створення суч ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
Сьогодні 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення