Мінрегіон: Державну регіональну політику удосконалять, а регіонам нададуть більше інструментів

27.07 15:07    
Мінрегіон працює над виробленням нових ефективних механізмів, які допоможуть реалізувати потенціал українських регіонів. До цього Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ залучило представників областей, Агенцій регіонального розвитку та експертного середовища. Робота триває вже кілька місяців. А сьогодні у Черкасах Мінрегіон зібрав представників усіх зацікавлених сторін на всеукраїнську нараду з актуальних питань формування та реалізації державної регіональної політики.

«Активний процес реформування державного управління, що сьогодні відбувається в країні, вимагає невідкладного удосконалення державної регіональної політики, надання областям більших повноважень та інструментів для втілення завдань регіонального розвитку, - зазначив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода. – Тому ми працюємо над виробленням нових механізмів, застосування яких дасть можливість реалізувати потенціал українських регіонів, використовувати їх конкурентні переваги, створювати нові точки зростання».

Він конкретизував, що в цьому році відомство свою роботу зосередило на удосконаленні стратегічного планування регіонального розвитку, у тому числі із застосуванням принципів смарт-спеціалізації (ред.: смарт-спеціалізація є ключовим компонентом співпраці в рамках Європейської політики добросусідства щодо можливості використання європейських структурних та інвестиційних фондів).

«Нам також важливо забезпечити стабільне, передбачуване фінансування регіонального розвитку і підвищити ефективність використання фінансових інструментів, зокрема коштів державного фонду регіонального розвитку», — додав В’ячеслав Негода.

Він зазначив, що за результатами дводенної наради має бути підготовлений перелік конкретних пропозицій та рекомендацій щодо законодавчого забезпечення процесу формування та реалізації державної регіональної політики та плану пріоритетних спільних дій в рамках Стратегічного плану Мінрегіону на 2018 рік.

В рамках робочої поїздки на Черкащину, перший заступник Міністра також відвідав Черкаську Агенцію регіонального розвитку, яка працює в області трохи більше року і встигла за цей час стати однією з кращих в Україні. В ході короткої робочої зустрічі, сторони обговорили потенціал та можливості розвитку Черкаської області. Адже зараз Агенція долучена до розробки трирічного плану реалізації Стратегії розвитку Черкащини-2020.

Всеукраїнська нарада з актуальних питань формування та реалізації державної регіональної політики проходить за організаційної підтримки Програми Європейського Союзу U-LEAD з Європою.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:36
Смерть 2-місячної дівчинки, катування сина та торгівля ...
Вчора 20:35
Розбещував малолітніх: на Хмельниччині судитимуть 46-рі ...
Вчора 20:35
СБУ затримала агента рф, який намагався здійснити дивер ...
Вчора 20:34
СБУ та Нацполіція викрили в Одесі адвоката та його спіл ...
Вчора 20:34
Кримінальна кава: київські митники викрили спробу ввезе ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
Вчора 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення