Відбулась зустріч делегацій Міністерства оборони України та Посольства Великої Британії в Україні

31.07 23:09    
Сьогодні, 31 липня, у Києві за дорученням Міністра оборони України відбулась зустріч делегації Міністерства оборони України на чолі із заступником Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенантом Анатолієм Петренком з делегацією Посольства Великої Британії в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні пані Джудіт Гоф.

У ході зустрічі були обговорені актуальні питання співпраці між оборонними відомствами України та Великої Британії. Українській делегації була представлена пані Лінда Сміт, яка призначена спеціальним радником від Великої Британії при Міністерстві оборони України та замінила на цій посаді пана Філа Джонса.

Головна увага у ході зустрічі була приділена стану та перспективам реформування Збройних Сил України, підготовці до проведення оборонного огляду з метою визначення перспективної моделі Збройних Сил України після 2020 року та можливостям залучення подальшої підтримки британської сторони.

Сторони також обговорили питання розбудови нової системи військової освіти за стандартами НАТО, спрямованої на підготовку висококваліфікованих офіцерів – сучасних військових лідерів, впровадження ефективної кадрової політики, розвиток системи внутрішнього аудиту.

Українською стороною було відмічено вагомість внеску Великої Британії у розвиток спроможностей Збройних Сил України, проведення оборонної реформи та підвищення обороноздатності держави.

Голова української делегації наголосив на важливості розширення присутності в Україні британських інструкторів в рамках операції “Орбітал” та необхідності переходу до підготовки на оперативному рівні.

Сторони обговорили стан та перспективи поглиблення воєнно-політичного діалогу, у тому числі питання організації візиту в Україну Державного секретаря з питань оборони Великої Британії у вересні 2018 року та візиту Міністра оборони України до Великої Британії у листопаді.

Британською стороною був відзначений значний прогрес у впровадженні оборонної реформи в Україні та підтверджена готовність до подальшого розвитку двостороннього співробітництва та надання допомоги за всіма узгодженими напрямами.

На завершення зустрічі заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко привітав новопризначеного спеціального радника від Великої Британії пані Лінду Сміт з офіційним початком роботи в Міністерстві оборони України.

Також заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції від імені Міністра оборони України висловив пану Філу Джонсу подяку за багаторічну допомогу у впровадженні оборонної реформи та вручив відзнаку “За сприяння Збройним Силам України”.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:34
За порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричин ...
Сьогодні 15:33
Посилки з глушниками до вогнепальної зброї затримали ки ...
Сьогодні 15:26
Триває вивантаження рекордної партії контрабанди, яку п ...
Сьогодні 14:22
ДБР завершило розслідування щодо колишнього голови КСУ ...
Сьогодні 13:24
Днепропетровские спасатели совместно с полицией проведи ...
Сьогодні 11:25
Дмитро Кулеба і Ауреліу Чокой обговорили розвиток украї ...
Сьогодні 11:22
Мінекономіки: Понад 1 млрд грн спрямовано на виплату “к ...
Сьогодні 11:07
Дмитро Кулеба: Рішення Парламенту Латвії створити депут ...
Сьогодні 11:02
Космическая тематика и современное коллекционирование: ...
Сьогодні 11:01
Міністр оборони України провів зустріч із делегацією Се ...
14 травня 09:34
Довірливі житомиряни віддали ошуканцям близько 80 тисяч ...
13 травня 15:54
На Житомирщині через банк «відмивали» злочинні гроші
13 травня 11:57
У Бердичеві водій-порушник намагався відкупитися від по ...
12 травня 12:56
У Житомирі молодик у присутності родичів побив поліцейс ...
11 травня 11:53
В Житомирській області 25-річний молодик намагався вист ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення