Еміне Джапарова: Росія намагається використати платформу ОБСЄ для гібридної війни

13.09 22:08    
11 вересня 2018 року Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова виступила на щорічній нараді ОБСЄ з огляду виконання зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі (OSCE HDIM) у Варшаві (Польща).

«Вже майже п'ятий рік Україна б’є на сполох, намагаючись попередити міжнародне співтовариство про гібридні загрози міжнародній безпеці та демократичному порядку. Загрози, з якими ми фізично стикаємося в окупованих Росією Криму та Донбасі. Мільйони доларів витрачаються на створення паралельної реальності та інформаційної бульбашки щодо так званого «демократичного референдуму в Криму», «відновлення історичної справедливості Росією» та «громадянської війни на Донбасі» проти українського «фашизму». Це те ж саме, якщо вас переконуватимуть у «демократичному референдумі в Австрії» під час аншлюсу», - зазначила вона.

Еміне Джапарова нагадала про переслідування російською владою на окупованих територіях незалежних журналістів і блогерів та використання підконтрольних ЗМІ для пропаганди та дезінформації. «Численні міжнародні резолюції, рішення Міжнародного суду ООН не змушують Росію дотримуватися міжнародного права і припиняти порушення прав людини на окупованих українських територіях», - підкреслила Перший заступник Міністра.

Еміне Джапарова звернула увагу на те, що російські пропагандисти намагаються використати для гібридної війни навіть платформу OSCE HDIM. «Коли платформу неналежним чином використовують фінансовані колишніми українськими міністрами-утікачами неурядові організації для просування прокремлівського наративу, ми маємо називати це гібридною війною, у якій демократичні інструменти застосовують проти демократій, а свобода слова перетворюється на свободу брехні або вибіркової правди», - зазначила вона.

Нагадаємо, 10 вересня у Варшаві відкрилася щорічна нарада ОБСЄ з огляду виконання зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі. Участь у ній беруть близько 1,5 тис. представників урядів і громадянського суспільства країн-членів ОБСЄ та країн-партнерів.

Метою конференції є перегляд зобов'язань, які взяли на себе уряди країн-членів у сфері дотримання фундаментальних прав і свобод людини, демократії, толерантності і протидії дискримінації. Крім того, на заході порушуються питання свободи ЗМІ, прав мігрантів, подолання расизму та ксенофобії.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:08
Ухилення від сплати податків майже на 10 млн грн: на Ль ...
Сьогодні 18:08
На Вінниччині судитимуть ґвалтівника 14-річної підлітки
Сьогодні 18:07
На Дніпропетровщині викрито незаконне заволодіння 38 зе ...
Сьогодні 18:07
Мінрозвитку: Після російської атаки у Києві триває обст ...
Сьогодні 18:07
Уряд запускає експериментальний проєкт зі створення суч ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення