Столичні оперативники затримали групу іноземців за вчинення квартирних крадіжок

10.10 11:40    
Спільники діяли вночі, заздалегідь знали про відсутність власників в оселях і шляхом підбору ключів проникали у помешкання, звідки забирали цінності й техніку. Також слідчі поліції довели причетність зловмисників до пограбування киянина. Фігуранти перебувають під вартою.

Під час реалізації оперативної інформації оперативники столичного главку поліції на вулиці Лесі Українки затримали трьох іноземців, які вночі скоїли дві квартирні крадіжки на території Голосіївського району. У спільників виявили та вилучили речові докази, а саме золоті прикраси, гроші в національній та іноземній валюті, колекційні монети, техніку та відмички.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Голосіївського управління поліції Араік Кочкадамян, фігуранти не мають у столиці постійного місця проживання й приїхали до Києва, аби незаконно збагатитися:

«Зловмисники діяли вночі та заздалегідь знали, що у квартирах відсутні власники. Шляхом підбору ключа потрапляли в оселю, де швидко починали шукати цінності, а після скоєного втікали на таксі. Слідчі затримали їх у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Це – уродженці іншої держави, 1990, 1993 та 1994 років народження».

Слідчі Голосіївського управління поліції за погодженням із процесуальними керівниками повідомили зловмисникам про підозру у вчиненні двох злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України – це крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому. Іноземці перебувають під вартою. Їм загрожує від трьох до шести років позбавлення волі.

«У нас є підстави вважати, що молодики причетні до вчинення аналогічних правопорушень, скоєних на території столиці. Колеги з іншого району повідомили зловмисникам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 186 Кримінального кодексу України – це грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдав значної шкоди потерпілому», - додав підполковник поліції Араік Кочкадамян.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
01 травня 17:51
На Закарпатті «на гарячому» викрили двох військовослужб ...
01 травня 17:50
Організатора незаконного переправлення чоловіків за кор ...
01 травня 17:50
Прикордонники викрили канал незаконного переправлення о ...
01 травня 17:49
Прикордонники ліквідували три канали переправлення осіб ...
01 травня 17:49
На Харківщині припинено масштабне виробництво контрафак ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення