Можливості розвитку «Шляхів солідарності»: відбулась робоча зустріч з представниками ЄС

29.11 11:20    
28 листопада відбулась онлайн-зустріч представників Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства інфраструктури України, АТ «Укрзалізниця» з Генеральним директоратом Європейської комісії з питань транспорту в рамках Європейського Союзу (DG MOVE).

Основною темою обговорення стала фінансова підтримка ЄС розвитку інфраструктури, необхідна для подальшого збільшення пропускної спроможності на західних кордонах України. Зокрема, сторони розглянули можливі напрями розподілу раніше анонсованої фінансової допомоги (ЄС виділяє до 1 млрд євро), спрямованої на розвиток «Шляхів солідарності».

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський наголосив на важливості подальшого розвитку коридорів українського експорту.

У ході обговорення він підкреслив, що для забезпечення експорту через сухопутні пункти пропуску в країни ЄС та треті країни необхідно побудувати перевантажувальні термінали на західних кордонах, а також збільшити кількість вагонів європейського зразка та автотранспорту для перевезення агропродукції.

Микола Сольський подякував за підтримку ЄС та висловив сподівання у тому, що сторонам вдасться віднайти оптимальні рішення щодо ефективного використання допомоги.

Надалі партнери домовилися напрацювати спільну позицію щодо першочергових проектів, які будуть фінансуватися за підтримки Європейського Союзу.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:12
На Харківщині двом депутатам оголосили підозри через не ...
Вчора 18:11
На Львівщині поліцейські затримали зловмисника за підоз ...
Вчора 18:11
Незаконно вивіз із біосферного заповідника «Асканія-Нов ...
Вчора 18:10
Загинули двоє 18-річних пасажирів: у Хмельницькому слід ...
Вчора 18:10
Майже 10 тонн незаконно виловленої риби вилучили поліце ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення