У Житомирі судитимуть наркодилера: поліцейські завершили досудове розслідування

27.01 17:27    
22-річний містянин розповсюджував особливо небезпечні психотропи в обласному центрі та передмісті шляхом так званих «закладок». Днями обвинувальний акт відносно молодика було скеровано до суду.

У ході досудового розслідування слідчі Житомирського районного управління поліції встановили, що у листопаді минулого року молодик натрапив у одному з месенджерів на пропозицію заробітку шляхом розповсюдження заборонених речовин.

Упродовж кількох тижнів він робив «закладки» з психотропами на околицях обласного центру та у лісових масивах передмістя.

Саме за таким заняттям увечері 5 грудня його застали оперативники кримінальної поліції Житомирського райуправління. При собі у наркодилера виявили згорток з психотропом. Подібні пакунки також були виявлені під час проведення слідчих дій в його оселі.

У ході досудового розслідування правоохоронці також встановили, що фігурант вже встиг розкласти понад півсотні таких згортків. Свої сховки він фотографував та позначав їх геолокацію для подальшого надання «клієнтам» через месенджер. Усі пакунки під час процесуальних дій були вилучені поліцейськими.

Відповідно до висновків експертів, вмістом вилучених згортків є особливо небезпечні психотропні речовини амфетамін та PVP, обіг яких заборонений.

Відтак слідчі Житомирського районного управління поліції інкримінували причетному вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України. Досудове розслідування здійснювалося під процесуальним керівництвом Житомирської окружної прокуратури.

Згідно з чинним законодавством обвинуваченому загрожує позбавлення волі строком від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

У Житомирі судитимуть наркодилера: поліцейські завершили досудове розслідування

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:57
На Одещині прикордонники викрили канал незаконного пере ...
Сьогодні 15:56
Нацполіція затримала відразу п’ятьох зловмисників, які ...
Сьогодні 15:55
Перед судом постане група іноземців за постачання та зб ...
Сьогодні 15:55
Поліцейські завершили розслідування щодо групи осіб, як ...
Сьогодні 15:54
СБУ затримала інформаторку фсб, яка, працюючи завучем ш ...
Сьогодні 15:51
«Зроблено в Україні»: бізнес залучив понад 500 млрд грн ...
Сьогодні 15:49
Підписано Меморандум між Україною та Німеччиною у сфері ...
Сьогодні 15:47
Україна та Німеччина домовилися про створення координац ...
Сьогодні 15:43
Україна та Німеччина визначили пріоритети подальшої спі ...
Сьогодні 15:41
Протидія тіньовому флоту рф: українська делегація предс ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення