У Житомирі відбувся прем’єрний показ фільму «Позивний ʺБандерасʺ»

12.10 12:58    
11 жовтня 2018 року в Житомирі відбувся прем'єрний показ фільму «Позивний ʺБандерасʺ». Презентація кінострічки пройшла за участі голови Державного агентства України з питань кіно (Держкіно) Пилипа Іллєнка, режисера-постановника Зази Буадзе, продюсера Сергія Баранова та акторів Юлії Чепурко й Олега Шульги.
У Житомирі відбувся прем’єрний показ фільму «Позивний ʺБандерасʺ»

Модератором заходу депутат обласної ради був Сидір Кізін.

«Неймовірна подія у Житомирі – прем’єрний показ нового українського військового детективу «Позивний ʺБандерасʺ». Фільм, як всі розуміють, про війну. І творча група кінострічки, актори знають цю тему дуже добре. Режисер Заза Буадзе брав участь у російсько-грузинській війні в Абхазії, а виконавець головної ролі Олег Шульга – учасник московсько-української війни.
У Житомирі відбувся прем’єрний показ фільму «Позивний ʺБандерасʺ»

Цей фільм надзвичайний і вартий уваги кожного глядача. Тому приходьте дивитись і підтримуйте українське кіно. Як ми знаємо, кінематограф формує національну свідомість, і якщо українських фільмів немає у прокаті, то це означає, що національну свідомість українців формує хтось інший», – зазначає Сидір Кізін.

На значенні українського кінематографу наголошує й голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Кінематограф у сучасній гібридній війні є потужнішою зброєю, ніж автомат Калашникова. Він може сформувати такі речі, які ніщо інше не може зробити. І всі ці речі можуть вирішити найголовнішу проблему, яка стоїть перед нашою державою, нашою нацією – це вирішення проблеми національної самоідентифікації українців: хто ми в цьому світі і куди ми рухаємось».

Після показу стрічки глядачі ставили свої запитання творцям фільму та дякували акторам за прекрасну гру.

«Цей фільм про наше життя, наш біль, любов, надію. Про все це, але в жанрі військового детективу. Ідея фільму в тому, що ніколи не можна відмовлятися від того, без чого ти – не ти. Це стосується всього: любові, дружби, а також невеликого шматочка твоєї батьківщини. Якщо ти відмовишся від цього – поступово втратиш все. А ворогові тільки того і треба», – наголосив режисер фільму Заза Буадзе.
У Житомирі відбувся прем’єрний показ фільму «Позивний ʺБандерасʺ»

У Житомирі відбувся прем’єрний показ фільму «Позивний ʺБандерасʺ»

У Житомирі відбувся прем’єрний показ фільму «Позивний ʺБандерасʺ»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 22:05
Два румунські катери порушили державний кордон України ...
Сьогодні 22:01
Оперативність і злагодженість: прикордонники затримали ...
Сьогодні 22:01
Україна відзначає 20-річчя дії Закону України «Про забе ...
Сьогодні 22:00
Біля кордону з Угорщиною затримали трьох порушників та ...
Сьогодні 22:00
Україна вперше взяла участь у зустрічі керівників прико ...
Вчора 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
Вчора 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення