У Житомирі вручили нагороди кінофестивалю ЖУК

У Житомирі вручили нагороди кінофестивалю ЖУК

01.05 13:58    
Сонячний день, вишукані сукні, червона доріжка, спалахи фотокамер, телевізійні інтерв’ю, статуетки «ЖУК» та подарунки від спонсорів – так, у кращих традиціях всесвітньо відомих кінофестивалів, школярі Житомира провели 29 квітня. А все тому, що в місті відбулася церемонія нагородження третього Житомирського учнівського кінофестивалю «ЖУК. Центр».

Житомирський учнівський кінофестиваль «ЖУК» вже третій рік поспіль відбувається у Житомирі за ідейного натхнення ГО «Творча студія «ДрімСтеп» за підтримки Житомирського міського голови Сергія Сухомлина та управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

В минулому році фестиваль набув обласного масштабу. Область умовно була поділена на 4 регіони – «ЖУК.Північ» (Коростень), «ЖУК. Захід» (Новоград-Волинський), «ЖУК. Південь» (Бердичів) та «ЖУК. Центр» (Житомир) у кожному з яких проводилися майстер-класи для школярів, де організатори проекту вчили основам створення власних короткометражних фільмів. У кожному з регіонів відбулися церемонії нагородження та визначені свої переможці.

29 квітня відбулося спільне нагородження учасників з усіх куточків Житомирщини. Команди з різних шкіл міста відзняли свої короткометражні фільми на тему: "Моя сила – сім'я!" та боролися за звання кращих у 11 номінаціях: кращий сценарій, кращі чоловіча та жіноча ролі першого та другого плану, краща операторська робота, кращий монтаж, кращі костюми та грим, краща музика та звук, приз глядацьких симпатій, і нарешті - кращий фільм.

Заступник міського голови Матвій Хренов розповів про дитячі спогади та поділився враженнями від дитячих робіт. "В дитинстві мріяв отримати Оскар, тому самому вручати нагороду було дуже зворушливо. А взагалі, я вражений глибиною робіт, представлених на кінофестивалі «ЖУК». Я хоч і не сильно піддаюся емоціям, та тут жодна робота не залишила мене байдужим. Деякі навіть змусили відчути комок у горлі. Сім’я завжди тема індивідуальна і для когось болюча, особливо, коли з життя йдуть близькі тобі люди, яких ти любив і знав все життя. І здається, так буде завжди, але життя – то чередування чорних і білих клавіш. Учнівський кінофестиваль черговий раз показав скільки у нас талановитих дітей, яким просто потрібен простір для розвитку і можливості для розкриття", - розповів Матвій Хренов.

Ідейний натхненник «ЖУК» Богдан Яремчук розповів про важливість таких заходів в наш час. "Це соціально-патріотичний фестиваль. Одна із цілей фестивалю - це робити його тематичним, тому кожен рік ми піднімаємо важливу тему, щоб діти могли її розкривати, щоб свідомість дітей змінювалась і вони займали активну позицію в суспільстві", - розповідає Богдан Яремчук.

Нагороду «Кращий фільм» отримала команда житомирської загальноосвітньої школи №19. Детальну інформацію щодо Житомирського учнівського кінофестивалю можна знайти у групах «ЖУК» в соціальних мережах, а всі кінострічки переглянути на каналі Youtube.
У Житомирі вручили нагороди кінофестивалю ЖУК

У Житомирі вручили нагороди кінофестивалю ЖУК

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
Два румунські катери порушили державний кордон України ...
Вчора 22:01
Оперативність і злагодженість: прикордонники затримали ...
Вчора 22:01
Україна відзначає 20-річчя дії Закону України «Про забе ...
Вчора 22:00
Біля кордону з Угорщиною затримали трьох порушників та ...
Вчора 22:00
Україна вперше взяла участь у зустрічі керівників прико ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення