Підтримка ветеранів: Забезпечення житлом є пріоритетом для держави

27.11 09:53    
Підтримка ветеранів: Забезпечення житлом є пріоритетом для держави


В рамках реалізації Плану внутрішньої стійкості “Політика Героїв” Урядом України було виділено додатково 4,1 млрд грн на компенсацію для придбання житла. Значна частина цих коштів призначена для місцевих бюджетів, серед яких Житомирська область отримала суттєві суми для реалізації програми.

Для підтримки ветеранів війни для області передбачено:

Майже 88 млн грн на компенсацію для осіб з інвалідністю I-II групи та членів сімей загиблих ветеранів. Ці кошти підуть на забезпечення житлом тих, хто потребує поліпшення житлових умов відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

21,9 млн грн – для внутрішньо переміщених ветеранів війни. Це сприятиме підтримці ветеранів, які були змушені залишити свої домівки через військові дії.

Наразі розпорядженням КМУ виділено понад 109 млн грн на реалізацію важливої соціальної ініціативи в області.

Житомирська область займає одне з ключових місць у реалізації цієї програми, отримуючи значний відсоток коштів серед інших областей. Це свідчить про пріоритетну увагу до соціальної підтримки ветеранів у регіоні, які захищали та захищають незалежність і суверенітет України.

Загалом, програма компенсації є важливим кроком у забезпеченні соціальної справедливості та підтримки ветеранів, які віддали свій обов’язок країні. У Житомирській області ці кошти стануть не лише допомогою для ветеранів, а й сприятимуть зміцненню соціальної стабільності в регіоні.

Довідково. Уряд виділив додатково понад 4,1 млрд грн на компенсацію для придбання житла ветеранам війни у 2024 році. Таке рішення ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 19 листопада. Це збільшує обсяг субвенцій з державного бюджету до рекордних 10,1 млрд грн, що дасть змогу у цьому році закрити житлову потребу для 4433 ветеранів та членів їхніх сімей. http://surl.li/gulgap

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 01:13
На Волині викрили схему нелегального переправлення чоло ...
Сьогодні 01:12
Оперативні співробітники ДПСУ викрили схему незаконного ...
Сьогодні 01:12
У Харкові затримали 20-річну вербувальницю жінок для се ...
Сьогодні 01:11
На Київщині викрито військовослужбовця, який організува ...
Сьогодні 01:09
СБУ та Нацполіція затримали російського агента, який на ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення