На Житомирщині підозрюваного, що скоїв смертельну ДТП та залишив неповнолітню дівчину у небезпеці, взяли під варту

17.12 16:45    
За процесуального керівництва ювенального прокурора Житомирської обласної прокуратури жителю Радомишльської громади повідомлено про підозру у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть неповнолітньої та завідомому залишенні потерпілої у небезпечному стані без допомоги (ч. 2 ст. 286, ч. 1 ст. 135 КК України).

У вівторок, 17 грудня, підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без застави.

За даними слідства, смертельну дорожньо-транспортну подію скоїв 27-річний підприємець, житель Радомишльської територіальної громади.

Так, 14 грудня, близько опівночі, рухаючись на власному авто у селі, де проживав, водій не відреагував на зміну дорожньої обстановки, не зменшив швидкості, унаслідок чого скоїв наїзд на 16-річну дівчину, яка йшла у попутному напрямку.
Від одержаних травм неповнолітня загинула на місці.

Після скоєння ДТП підозрюваний не зупинився, щоб надати необхідну допомогу потерпілій, а поїхав у своїх справах. Дівчину, яку від удару автомобіля відкинуло на узбіччя, вранці виявили односельці.

Не дочекавшись доньки вдома, рідні звернулися до правоохоронців з проханням розшукати її як зниклу.

Наразі призначено відповідні експертизи щодо ймовірного перевищення швидкості водієм та наявності алкогольного сп’яніння.
Досудове розслідування проводить Головне управління Нацполіції в області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:52
Українські жінки на передовій гуманітарного розмінуванн ...
Вчора 18:51
Троє чоловіків у супроводі провідника намагалися незако ...
Вчора 18:51
21 учасник злочинної організації постане перед судом за ...
Вчора 18:50
Добровільно очолив окупаційне «управління» в Новоолекса ...
Вчора 18:49
Заволодів понад 20,5 мільйонів гривень: поліцейські Киї ...
Вчора 18:48
Понад 10 мільйонів українців подали заявку на 1000 грн ...
Вчора 18:46
Мінрозвитку оновило вимоги до інклюзивності будівель і ...
Вчора 18:44
Ольга Зикова та керівницво БРРЄ провели перегляд кредит ...
Вчора 18:42
Українці почали отримувати перші виплати за програмою « ...
Вчора 18:40
Леся Карнаух поспілкувалася зі слухачами Нью-Йоркського ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення