За вчинення домашнього насильства звягелянин постане перед судом

13.01 15:37    
Житель райцентру вчиняв протиправні дії відносно своєї 71-річної бабусі та порушував обмежувальний припис. Нині йому загрожує ув’язнення.

Заявниця розповідала, що 33-річний онук ображав її, вимагав гроші на алкоголь, вчиняв сварки, погрожував, залякував та розбив вікно у будинку.

Кожного разу поліцейські сектору протидії домашньому насильству проводили з дебоширом відповідну роботу: роз’яснювали наслідки таких дій, складали адміністративні протоколи та виносили термінові заборонні приписи.

Окрім того, судом до чоловіка було застосовано обмежувальний припис терміном на півроку, який передбачає певні заборони: наближатись на 100 метрів до місця проживання жінки, перебувати там, розмовляти з нею, вести листування тощо.

Однак дебошир відверто ігнорував ці обмеження та вперто продовжував вчиняти протиправні дії відносно бабусі.

Правоохоронці задокументували такі обставини та розпочали відносно кривдника кримінальні провадження за ст. 390-1 (Невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників) та ст. 126 (Домашнє насильство) КК України.

Поліцейські Звягельського райвідділу оголосили чоловіку про підозри у вчиненні вказаних правопорушень. Нині обвинувальні акти скеровано до суду.

За чинним законодавством обвинуваченому може загрожувати покарання від громадських робіт до позбавлення волі на строк до 2 років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:54
На Черкащині військовий вимагав 15 тис доларів США за ...
Вчора 21:53
На Одещині водійка намагалась вивезти 30-річного чолові ...
Вчора 21:53
Прикордонники викрили злочинну групу, яка продавала «бр ...
Вчора 21:52
На Волині прикордонники виявили колаборантку із так зва ...
Вчора 21:52
На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення