На Житомирщині відбувся відкритий чемпіонат області з голболу серед осіб з порушеннями зору

24.02 10:33    
На Житомирщині відбувся відкритий чемпіонат області з голболу серед осіб з порушеннями зору


21-22 лютого у спортивному залі Житомирської обласної організації УТОГ пройшов відкритий чемпіонат Житомирської області з голболу. Це не просто спортивне змагання, а важлива подія для розвитку паралімпійського спорту, що дає можливість людям із порушеннями зору розвивати свої навички, долати бар’єри та відчувати підтримку суспільства.

До урочистого відкриття змагань долучилися заступник начальника ОВА Костянтин Лопушанський, начальник Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОВА Сергій Козловець та спортивна спільнота області.

Житомирщина вже не вперше приймає такі змагання, адже регіон активно підтримує паралімпійський спорт та прагне створювати рівні можливості для всіх жителів.

Змагання відбулися у командному форматі та проходили за міжнародними правилами голболу. Турнір об’єднав спортсменів із порушеннями зору, які мали змогу продемонструвати свою витривалість, швидкість реакції та командний дух. Учасники боролися за перемогу у напружених та динамічних поєдинках, а фінальні ігри тримали вболівальників у напрузі до останньої хвилини.

Після серії захопливих матчів відбулося нагородження переможців, яких відзначили кубками, медалями та почесними грамотами. Та головне – це не лише нагороди, а й можливість кожного спортсмена відчути підтримку та визнання своєї сили і майстерності.

Проведення таких чемпіонатів – це ще один крок до створення спортивного простору без обмежень, де кожен може проявити себе незалежно від фізичних можливостей. Житомирщина вкотре довела, що є регіоном рівних можливостей, який підтримує своїх спортсменів і рухається вперед у розвитку паралімпійського руху.

Спорт – це не лише змагання, а й перемога над собою. Дякуємо всім учасникам за незламний дух та силу волі!

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:47
Несанкціонована зміна інформації в реєстрі «Оберіг»: на ...
Вчора 22:46
Поліцейські екстрадували з Естонії організатора схеми п ...
Вчора 22:46
На Херсонщині судитимуть директора будівельної компанії ...
Вчора 22:45
Правоохоронці викрили голову однієї з сільрад Одеського ...
Вчора 22:44
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду провадження ...
Вчора 22:20
Україна представила досвід трансформації служби зайнято ...
Вчора 22:18
Уряд ухвалив рішення щодо нормативів дивідендів для дер ...
Вчора 22:16
Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеч ...
Вчора 22:14
Мінфін: У квітні до загального фонду держбюджету надійш ...
Вчора 22:12
Мінфін: За рішенням Уряду до держбюджету буде спрямован ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення