Віталій Бунечко провів нараду щодо аналізу підприємств, установ, організацій, які визнані критично важливими

25.10 10:34    
Віталій Бунечко провів нараду щодо аналізу підприємств, установ, організацій, які визнані критично важливими


На Житомирщині триває аналіз підприємств, установ, організацій, які визнані критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період та отримали право на бронювання частини працівників.

24 жовтня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко провів нараду з представниками Податкової служби, Пенсійного фонду, органів контролю, Територіальних центрів комунікації та соціальної підтримки та відповідних підрозділів Житомирської ОВА, на якій визначили подальші кроки задля запобігання маніпуляцій при наданні підприємствам права на бронювання.

«Головними нашими пріоритетами в умовах повномасштабної війни були та залишаються підтримка та поповнення Збройних сил України», — зазначив Віталій Бунечко.

Механізм бронювання був напрацьований Урядом, задля забезпечення необхідного балансу, між потребами війська в рамках мобілізаційних заходів та сталої роботи підприємств.

«Певен, що рішення про надання статусу «критичного» тому чи іншому підприємству в області приймалися відповідно до вимог чинного законодавства. Втім, важливо, щоб і після отримання статусу «критичних» підприємства продовжували дотримуватись тих вимог та не вдавались до маніпуляцій», — зауважив під час наради начальник ОВА.

Також Віталій Бунечко наголосив на тому, що якщо будуть виявлені порушення або неправдива інформація, такі підприємства втратять статус критично важливих та понесуть відповідальність в рамках чинного законодавства. Адже мобілізація та ротація військовослужбовців є ключовими для досягнення Перемоги. Це забезпечить можливість захисникам України мати необхідний час для відпочинку, відпусток та навчання, що є запорукою ефективної боротьби з ворогом. Тому важливо забезпечити максимально прозорий та об’єктивний процес як мобілізації та і бронювання.

Віталій Бунечко провів нараду щодо аналізу підприємств, установ, організацій, які визнані критично важливими

Віталій Бунечко провів нараду щодо аналізу підприємств, установ, організацій, які визнані критично важливими

Віталій Бунечко провів нараду щодо аналізу підприємств, установ, організацій, які визнані критично важливими

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
30 січня 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
30 січня 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
30 січня 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
30 січня 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
30 січня 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення