Наталія Арендарчук долучилася до засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

25.03 16:07    
Наталія Арендарчук долучилася до засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності


Сьогодні, 25 березня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та комунальної власності, під час якого розглянуто низку важливих питань, що стосуються фінансування та розвитку медичних закладів, удосконалення комунальної інфраструктури та забезпечення фінансової стабільності окремих підприємств області.

До засідання долучилися заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Арендарчук, перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко, представники структурних підрозділів ОВА та керівники закладів охорони здоров’я області.

Основні питання на порядку денному:

Комісія розглянула декілька проєктів, спрямованих на покращення матеріально-технічного забезпечення лікарень області. Зокрема, були погоджені питання щодо капітального ремонту та модернізації медичних установ, включаючи реконструкцію приймального відділення та операційного блоку, ремонт покрівель, облаштування паркувальних зон для відвідувачів, а також оновлення інфраструктури паліативного центру.

Обговорювалися питання щодо узгодження проєктно-кошторисної документації на проведення ремонтних робіт у комунальних закладах, необхідність встановлення блискавкозахисту в окремих будівлях, а також впровадження заходів з покращення пожежної безпеки.

Члени комісії також розглянули питання щодо фінансової підтримки підприємств, що зазнають труднощів у зв’язку зі змінами економічної ситуації. Було обговорено можливість виділення коштів для покриття касових розривів, виконання договірних зобов’язань та забезпечення стабільної роботи підприємств комунальної власності.

За підсумками засідання прийнято низку рішень, які сприятимуть ефективному використанню бюджетних коштів, розвитку медичної інфраструктури та покращенню соціально-економічного становища в області.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:34
Прикордонники затримали переправницю та її спільника
Сьогодні 17:33
Понад 48 мільйонів гривень збитків «Укрзалізниці»: полі ...
Сьогодні 17:32
Втекти за кордон або мати фейкову хворобу: у столиці На ...
Сьогодні 17:31
Нацполіція та СБУ викрили сім схем ухилення від мобіліз ...
Сьогодні 17:31
Керували підпалами в Німеччині з Чернівців: Нацполіція ...
Сьогодні 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Сьогодні 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Сьогодні 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Сьогодні 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Сьогодні 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
Вчора 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення