Звернення Житомирської міськради до житомирян!

Звернення Житомирської міськради до житомирян!

27.02 11:37    
Сьогодні у виробничому управлінні водопровідно - каналізаційного господарства склалось надзвичайно скрутне фінансове становище, що унеможливлює своєчасні розрахунки з ВАТ «ЕК» Житомиробленерго» за використану електроенергію.

Заборгованість міськводоканалу за спожиту електричну енергію станом на 25.02.09р. становить - 4,6млн. грн.
В цей же час, дебіторська заборгованість водоканалу становить — 15,3 МЛН. грн., у тому числі:

- населення - 12,05 млн. грн..;
- госпрозрахункові підприємства- 1,76 млн. грн..;
Установи, які фінансуються з державного бюджету — 1,5 млн. грн., у тому числі:
- Міністерство оборони України - 0,41 млн. грн.;
- Департамент виконання покарань - 1,1 млн. грн..
За період 2008 року та за січень, лютий поточного року юридичним відділом міськводоканалу направлено позовні заяви, у тому числі:
- до фізичних осіб - 832 позови на загальну суму 1,36 млн. грн.;
- до юридичних осіб - 8 позовів на загальну суму - 2,0 млн. грн.;
- керівникам підприємств вручено - 6 претензій на суму - 0,4 млн.

Стан розрахунків за електричну енергію напряму залежить від проплати споживачів за отримані послуги.

26.02.09 р. з 10-00 год. ВАТ «ЕК» Житомиробленерго» відключено від енергопостачання ряд об'єктів водоканалу. Подача води в місто значно зменшена, а у окремих районах міста її не має взагалі.

Прискорення термінів відновлення водопостачання споживачам міста, в повному обсязі, сьогодні залежить від нас усіх, фізичних та юридичних осіб ( споживачів води ).

Тому звертаємося до керівників підприємств і організацій усіх форм власності та населення міста з проханням розуміння проблеми та проведення своєчасних розрахунків за отримані послуги.

Несвоєчасна сплата коштів сьогодні - вже призвела до припинення, водопостачання.
Подальша систематична несплата за послуги водопостачання може призвести до повного відключення, як водопостачання так і теплопостачання.

Кожен керівник установи, підприємства, мешканець міста повинен це розуміти.
Ні водоканал, ні бюджет міста не має можливості дотувати заборгованість споживачів всього міста.
Одночасно доводимо до відома, що впродовж 2008 року ціна на електричну енергію зросла з 0,49 коп. до 0,70 коп.

Відповідно до Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», заборонено відключення об'єктів питного водопостачання та водовідведення від системи енерго- , газо-, теплопостачання як об'єктів життєзабезпечення і стратегічного призначення.

Для захисту прав споживачів у сфері питної води та питного водопостачання встановлено та погоджено з усіма зацікавленими відомствами екологічну броню питного водопостачання.
Екологічна броня питного водопостачання — мінімальний рівень використання питної води споживачами, необхідний для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру.

Прес-служба Житомирської міської ради

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:35
За матеріалами СБУ довічне ув’язнення отримав «топщур» ...
Вчора 21:35
Виплатили фіктивним працівникам понад 13 млн грн: на По ...
Вчора 21:33
Юлія Свириденко: У Гданську фіналізували домовленості п ...
Вчора 21:32
Комюніке Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко та Пр ...
Вчора 21:29
Із початку повномасштабного вторгнення вдалося мобілізу ...
Вчора 16:30
375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури ...
Вчора 16:28
МОЗ: Україна поділилася з Норвегією досвідом роботи мед ...
Вчора 16:26
Юлія Свириденко: 160 угод на понад 10 млрд євро буде ук ...
Вчора 16:24
Нові можливості для українського експорту: Держпродспож ...
Вчора 16:22
Уряд погодив передачу УЗ трьох арештованих тепловозів Б ...
Вчора 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення