В Житомирі кандидату від Об'єднаної опозиції відмовили в прямому радіоефірі

В Житомирі кандидату від Об'єднаної опозиції відмовили в прямому радіоефірі

06.09 20:21    
Сьогодні, 6 вересня 2012 року, кандидата в народні депутати України, лідера Обєднаної опозиції ВО «Батьківщина» Житомирщини Геннадія Зубка не пустили в завчасно погоджений прямий ефір радіо "Житомирська хвиля".

Представникам кандидата в радіокомпанії заявили, що відмова в ефірі - це рішення керівництва Житомирськоі обласної державної телерадіокомпанії, якій підпорядкована "Житомирська хвиля".

Ще 3 вересня 2012 року від імені кандидата в народні депутати України Геннадія Зубка було офіційно передано та зареєстровано в канцелярії лист на ім'я генерального директора ЖОДТРК В.М. Головецького з проханням надати прямий ефір на радіостанції «Житомирська хвиля». Було погоджено дату і час - 6 вересня 16-30. Керівництвом ЖОДТРК 4 вересня 20012 року було виставлено рахунок, який було оплачено в той же день. Окрім того, два дні напередодні запланованого ефіру Геннадія Зубка, в ефірі радіо "Житомирська хвиля" транслювались анонси із зазанченням дати і часу прямого ефіру з Геннадієм Зубком, про що є ефірна довідка.

Однак, коли довірена особа кандидата Руслан Годований прибув перед ефіром на "Житомирську хвилю", ведучий програми повідомив, що керівництво скасувало прямий ефір Зубка і що це рішення прийняв особисто директор ЖОДТРК Василь Головецький. Сам Головецький весь день не відповідав на телефонні дзвінки представників Зубка. Коли ж вони приїхали до ЖОДТРК, щоб отримати пояснення, охорона повідомила, що його на місці немає, а юрист телерадіокомпанії підтвердив, що в ефірі Зубку відмовлено, і він готує про це відповідний лист.

Представники Геннадія Зубка досі не отримали пояснень, чому опозиційного кандидата не пустили в погоджений, оплачений і анонсований ефір, тому звернуться до суду з позовом про порушення виборчого законодавства.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
03 січня 00:12
Оперативна інформація дозволила зірвати спробу нелегаль ...
03 січня 00:12
Оперативники Чернівецького прикордонного загону ліквіду ...
03 січня 00:11
Криворізькі поліцейські спільно із СБУ затримали збувач ...
03 січня 00:10
На Дніпропетровщині слідчі поліції повідомили про підоз ...
03 січня 00:08
15 років за державну зраду: перейшли на бік ворога та б ...
02 січня 23:31
Футбол в Україні та причини його популярності
29 грудня 17:51
Як товщина металу впливає на точність лазерної різки
27 грудня 17:25
Почему рестораны доставляют заказы в алюминиевых контей ...
25 грудня 18:30
Огляд рейтингу служб доставки суші в Києві від Діалог U ...
24 грудня 23:27
Блендер: незаменимый помощник на кухне
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення