Постійне представництво Саксонії у Києві посилить інвестиції і торгівлю з Україною

14.07 23:41    
Постійне представництво Саксонії у Києві посилить інвестиції і торгівлю з Україною компаній, які працюють у цій федеральній землі Німеччини. Про це сторони домовилися під час зустрічі Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економіки України Олексія Любченка з керівником Державної канцелярії федеральної землі Саксонія і Державним міністром федеральних справ і медіа Олівером Шенком сьогодні, 14 липня.

«Німеччина – наш важливий політичний партнер та відіграє вагому роль в європейській трансформації України. Науково-технічний та промисловий потенціал Саксонії дозволить поглибити економічну співпрацю з ФРН та започаткувати великі інвестиційні проекти», - зазначив Олексій Любченко.

Як зазначив Олівер Шенк, на сьогодні Саксонія є важливим економічним центром з виробництва автомобілів, напівпровідникової промисловості, машинобудування та є промисловим центром не лише для Німеччини, а й для всього Європейського Союзу. Підприємці Саксонії отримали велику економічну силу від системної промислової кооперації з Польщею, Чехією, де розташовані заводи з виробництва запчастин. Але в намірах розширювати таку кооперацію в інших регіонах і Україна пріоритет у цьому напрямку.

Зі свого боку, Олексій Любченко поінформував про заходи, які здійснюються Урядом для залучення інвесторів. «За останні два роки Президентом України Володимиром Зеленським та Урядом здійснені титанічні зусилля для створення у нас сприятливого інвестиційного клімату. Ми створили спеціальні умови для великих інвестицій. Це повинно стати сигналом для саксонських підприємств, а співпраця з Німеччиною на рівні федеральних земель робить реалізацію інвестиційних проектів практичнішими», - зазначив він.

Зі свого боку Олівер Шенк повідомив, що федеральна земля Саксонія хоче відкрити в Києві своє офіційне представництво. Він виказав впевненість, що початок роботи представництва федеральної землі Саксонія створить імпульс для поглиблення та розширення економічних взаємин та подальшої активізації співробітництва, як в торговельній, так і в інвестиційній сферах.

Нагадаємо, що 13 липня відбулася зустріч Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економіки України Олексія Любченка з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен, де українська сторона представила нову модель економічного розвитку економіки України, стратегію розвитку людського капіталу, програми Уряду щодо реалізації проектів із значними інвестиціями.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:49
СБУ викрила спецслужби рф на використанні смартфон-ігор ...
Вчора 15:12
Кіберполіція викрила киянина у підтримці «руского міра»
Вчора 15:06
Порушень на суму понад 1 млн грн виявили аудитори в КНП ...
Вчора 13:31
За фактом незаконного перевезення значної кількості бур ...
Вчора 12:23
8500 дол за незаконний перетин кордону: в Одесі затрима ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
24 лютого 09:44
Уряд урегулював термінологію інформаційно-комунікаційни ...
24 лютого 09:41
БЕБ та КРАІЛ підписали Меморандум про взаємодію та інфо ...
24 лютого 09:38
Хабар за зміну обвинувачення в суді – викрито прокурора ...
Вчора 15:19
Троє посадовців під час спорудження амбулаторії у Житом ...
Вчора 14:19
У Житомирі судитимуть ще одного «захисника путіна»
Вчора 14:09
На Житомирщині поліцейські завершили розслідування діял ...
Вчора 11:41
На Житомирському водосховищі зафіксовано загибель риби
23 травня 16:40
Загибель мирних жителів, зруйновані будинки та цивільні ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення