183 підприємці Житомирщини пройшли навчання та отримали консультації у проєкті «Спроможна громада для ведення бізнесу»

22.11 17:31    
183 підприємці Житомирщини пройшли навчання та отримали консультації у проєкті «Спроможна громада для ведення бізнесу»


Протягом восьми місяців тривали навчання та експертні консультації для підприємців Житомирщини у проєкті "Спроможна громада для ведення бізнесу". Це проєкт, який реалізується в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина. Сьогодні, 22 листопада, провели підсумкову конференцію за результатами проведених навчань та консультацій для представників бізнесу та органів місцевого самоврядування.

«Цей проєкт охоплював спочатку охоплював 4 громади Житомирщини: Радомишльську, Малинську, Коростишівську та Брусилівську. Проте в ході реалізація територія співпраці збільшилася і ми отримували запити від підприємців з інших громад області», - розповіла в.о. директора Агенції регіонального розвитку Житомирської області Маргарита Сіранчук.

За словами координатора проєкту, проєктної менеджерки Віталії Кліментьєвої, це унікальний проєкт, який показав реальні потреби підприємців у знаннях та експертних консультаціях. Працювали як з представниками бізнесу, так і з представниками органів місцевого самоврядування. Розробили методичні рекомендації для ОМС щодо інструментів розвитку локального бізнес-середовища, спільно стоврили онлайн-канали для якісної та своєчасної комунікації між бізнесом та громадою. Також розробили бізнес-профілі для Радомишльської, Малинської, Коростишівської та Брусилівської територіальних громад. Підприємці ж отримали цінні знання на індивідуальних консультаціях з експертами, які допоможуть розвинути їх бізнес та знайти нові ринки збуту продукції, зокрема закордоном. Розроблені у проєкті логотипи та каталоги вже застосовуються підприємцями у рекламуванні своїх товарів та послуг, свторенні власного бренду.

Коротке резюме результатів проєкту:
1. Провели чотири тренінги для працівників органів місцевого самоврядування щодо розвитку локального бізнес-середовища та залучення інвестицій для 43 працівників ОМС.
2. Провели чотири дводенні тренінги для підприємців у 4-х громадах-учасницях на тему використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для ФОП відповідно до законодавчих змін. У тренінгах взяли участь 89 підприємців.
3. Провели чотири дводенні тренінги для підприємців у 4-х громадах-учасницях проекту на тему експортної діяльності та онлайн-торгівлі закордон. 56 підприємці отримали знання та навички щодо виходу на іноземні ринки.
4. 19 підприємців області отримали консультації щодо експорту та онлайн-торгівлі закордону.
5. 39 підприємців Житомирщини отримали комплексну послугу з розробки логотипів та каталогів продукції/послуг для підвищення впізнаваності свого продукту на регіональному, національному та міжнародному ринках.
6. Розробили бізнес-профілі Радомишльської, Малинської, Коростишівської та Брусилівської територіальних громад. Бізнес-профілі допоможуть відслідковувати тенденції розвитку бізнес-середовища громад та допоможуть інформувати громадськість та підприємців про економічне середовище громади. Розроблено також універсальну методологію розробки бізнес-профілів, яка в перспективі може бути масштабована на інші громади області та України.

Учасниками підсумкової конференції проєкту стали: координатор проєкту від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), представники Фонду розвитку підприємництва (м. Київ), представники Житомирської облдержадміністрації, представники селищних/міських рад (Радомишльська, Малинська, Коростишівська та Брусилівська ТГ), підприємці, які брали участь у проєкті.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:48
Поліція Полтавщини встановила місцеперебування зниклої ...
Вчора 20:48
Поліцейські встановлюють обставини смерті чоловіка у Кр ...
Вчора 10:53
У Херсоні минулої доби рятувальники тричі залучалися до ...
Вчора 10:52
У Львові рятувальники під час пожежі у закладі харчуван ...
Вчора 10:51
На Дніпропетровщині протягом доби вогнеборці ліквідувал ...
12 квітня 22:24
Швеція презентувала Консультативну групу високого рівня ...
12 квітня 11:47
Как работает производство пищевого спирта класса «Альфа ...
11 квітня 23:36
Универсальность подвесных светильников при оформлении п ...
09 квітня 12:03
Данія внесе до Фонду підтримки енергетики 5,8 млн дол
09 квітня 11:40
Что такое лебедка ручная рычажная и где она применяется
12 квітня 16:59
У Житомирі чоловік намагався викрасти декоративні дерев ...
11 квітня 14:39
Прокуратура Житомирщини в апеляції домоглася застави на ...
09 квітня 11:00
Під варту взяли водія, який п’яним скоїв смертельну ДТП ...
09 квітня 10:34
У Житомирі на «Польовій» молодик з ножем напав на прода ...
05 квітня 16:47
У Житомирі колишня бухгалтерка садового товариства прив ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення