Директор житомирського підприємства виявився... аферистом

15.06 22:33    
Вироком Рівненського міського суду за матеріалами СБУ засуджено двох громадян України, які протягом 2007 - 2008 років незаконно заволоділи кредитними коштами філій банків м. Рівне на загальну суму 3 мільйони 274 тисячі гривень.

Встановлено, що місцевий приватний підприємець спільно із засновником та директором житомирського приватного підприємства підшуковували фінансові установи у Рівному та, використовуючи підроблені документи цієї фірми, незаконно отримували кредитні кошти.

Зловмисник особисто знаходив осіб серед малозабезпечених жителів Острозького району Рівненської області та залучав їх як позичальників для отримання кредитів під виглядом купівлі у однієї з приватних фірм автомобілів, яких насправді не було.

Кредитні кошти, отримані незаконним шляхом, переводились на рахунок київського підприємства, а у подальшому перераховувались на карткові рахунки учасників протиправної оборудки.

Слідством встановлено та доведено 20 фактів вчинення ними службового підроблення.

Рішенням суду зловмисників визнано винними за ст.190 (шахрайство) та ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України. Одному з них призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки з конфіскацією всього належного майна та з позбавленням права займатися підприємницькою діяльністю строком на 2 роки. Його спільника засуджено до 4 років ув’язнення з позбавленням права займатися підприємницькою діяльністю строком 1 рік.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 22:14
Ухилення від сплати понад 13 млн грн податків – підозрю ...
Сьогодні 22:14
Нові результати розслідування справи про «сімейний підр ...
Сьогодні 22:13
Поширювали злочинний вплив у місцях несвободи та вимага ...
Сьогодні 22:13
Казино для «обраних» у Мостиськах та Шегинях: шістьох о ...
Сьогодні 22:12
Екстрадовано засудженого, який після внесення застави н ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення