На Житомирщині судитимуть головного лісничого спецлісгоспу

04.07 23:11    
Житомирською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно головного лісничого одного з територіальних спецлісгоспів, яким вчинено службову недбалість, тобто, неналежне виконання своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, відповідно до лісорубного квитка, протягом листопада – грудня 2018 року на території лісництва одного із спецлісгоспів Коростенського (раніше Лугинського) району, прохідною рубкою вирубано 409 дерев породи сосна різного стану і діаметру.
Проте встановлено, що, складаючи лісорубний квиток, головний лісничий допустив протиправну недбалість, оскільки саме на тій території не запроектовано жодних рубок, зокрема, і через низьку густоту лісу.

Відтак майже півтисячі дерев на площі 1,7 га вирубано протиправно, чим завдано державним інтересам шкоди на суму майже 630 тис. грн.
Незаконні дії розкрито завдяки спільним діям прокуратури та Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.
Досудове розслідування проводив Другий слідчий відділ (з дислокацією у м. Житомир) територіального управління державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницький.

Справу розглядатиме Лугинський районний суд.
Житомирська обласна прокуратура здійснюватиме публічне забезпечення.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:02
У багажнику на навчання. Прикордонники затримали авто з ...
Вчора 18:01
Нацполіція та СБУ викрили низку схем ухилення від мобіл ...
Вчора 18:01
Привласнили понад 3,3 млн грн на відновленні житла післ ...
Вчора 18:00
9,5 тис. доларів за оренду землі: поліція та СБУ затрим ...
Вчора 17:59
На Тернопільщині поліцейські повідомили про підозру уча ...
Вчора 17:58
Мінфін: У листопаді підприємці отримали 419 кредитів на ...
Вчора 17:56
Спрощення для бізнесу: Уряд запроваджує електронне декл ...
Вчора 17:54
Україна посилює розвиток підтриманого проживання: досві ...
Вчора 17:52
Держава та організації громадянського суспільства мають ...
Вчора 17:50
Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення