Лісогосподарська діяльність підприємств області у 2010 році

Лісогосподарська діяльність підприємств області у 2010 році

29.03 16:32    
У 2010 році 36 підприємств області, що займалися лісогосподарською діяльністю виробили продукції на суму 616 млн.грн., що у 1,4 р.б., ніж у попередньому, при цьому від лісозаготівель надійшло 98% коштів.

Рубки формування та оздоровлення лісів та інші заходи проведені на площі 47 тис.га, головного користування – 5,4 тис.га. Ліквідної деревини заготовлено 2,4 млн.куб.м, з них 1,4 – від рубок головного користування.

За категоріями технічної придатності деревина розподілилась на: лісоматеріали круглі – 55%, дрова для опалення – 24% та деревина для технологічних потреб – 18%. Понад 64% лісоматеріалів круглих використано для виробництва пиломатеріалів, 14 – целюлози та деревної маси, 7 – клеєної фанери та шпону, 5 – для будівництва.
Із продукції побічного користування заготовлено: лісових ягід – 1,8 тис.т, грибів – 218 т, новорічних ялинок – 31 тис. штук, лікарських рослин – 55 т.

Переведено у вкриті лісовою рослинністю землі понад 7 тис.га лісових культур та ділянок з природним поновленням, проведено відтворення лісів на площі 6,4 тис.га.

Ліквідовано в результаті проведених заходів та зникло під впливом природних факторів 10,4 тис.га осередків хвороб і шкідників лісу. Водночас, на площі 16 тис.га виникли нові. На кінець 2010р. залишилось пошкодженими 42,8 тис.га лісу, з них 93% – хворобами, 3 – хвоєгризучими шкідниками, 2 – листогризучими.

У лісовому фонді області зафіксовано 148 лісових пожеж. Ними пройдено 101 га лісових земель. Сума заподіяних збитків склала майже 53 тис.грн.

Впродовж року від пошкоджень шкідниками та хворобами лісу, впливу несприятливих погодних умов, лісових пожеж в області повністю загинуло 727 га лісових насаджень.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:55
Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з пр ...
Вчора 18:54
Правова основа безпеки: відбулись навчально-методичні з ...
Вчора 18:53
Крек, гашиш, канабіс – прикордонники Ізмаїльського заго ...
Вчора 18:53
На Закарпатті викрили перевертня у погонах
Вчора 18:53
Соціальна місія прикордонників: турбота про родини тих, ...
Вчора 19:00
Щорічний фінансовий тиждень International Monetary Fund ...
Вчора 18:58
Надійне партнерство України та США відіграє важливу рол ...
Вчора 18:56
МОЗ: е-Направлення та медвисновки створюються лікуючим ...
Вчора 18:54
Денис Шмигаль обговорив посилення співробітництва з Мін ...
Вчора 18:52
Мінцифри: Резиденти Дія.Сіty заплатили ₴53+ млрд ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення