Прокуратура Житомирщини через суд вимагає припинення незаконним володінням 1170 га земель лісового фонду

Прокуратура Житомирщини через суд вимагає припинення незаконним володінням 1170 га земель лісового фонду

03.06 15:04    
Органи прокуратури області систематично вивчають стан дотримання вимог земельного та природоохоронного законодавства на території району, встановлюють порушення та вживають заходів представницького характеру для їх припинення.

Так, прокурори Новоград-Волинської окружної прокуратури, з метою захисту інтересів держави, до шести приватних підприємств заявили позови про витребування з незаконного володіння значного масиву земельних ділянок лісового фонду комунальної власності загальною площею понад 1170 га вартістю 410 млн грн.

Наразі Господарським судом Житомирської області у всіх справах відкриті провадження.
Прокурорами встановлено, що приватні сільськогосподарські підприємства незаконно набули право власності на земельні ділянки, у тому числі вкриті лісовою рослинністю.

Зокрема, підприємства зареєстрували за собою ці земельні ділянки, незважаючи на те, що вони понад 15 років перебувають у постійному користуванні ДП Ємільчинський лісгосп АПК «Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс», власником якого є Житомирська обласна рада.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
24 квітня 17:29
На Одещині чоловік намагався «домовитись» з прикордонни ...
24 квітня 17:28
Підприємець, який ввозив автомобілі як гуманітарну допо ...
24 квітня 17:25
З Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації, ...
24 квітня 17:25
Відстрочка через догляд: у столиці Нацполіція затримала ...
24 квітня 17:24
У Запоріжжі викрили схему незаконного ввезення та збуту ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
22 квітня 22:08
Профессиональная помощь против зависимости: преимуществ ...
22 квітня 22:01
«ШвидкоГроші» виходять на біржу: навіщо компанії обліга ...
21 квітня 20:47
Тактичні плитоноски для ЗСУ
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення