Відбулася перша сесія Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади

Відбулася перша сесія Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади

25.11 11:32    
У смт Червоному Андрушівського району відбулася перша сесія Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади. Представлено новообраного голову Юрія Ящука, 22 депутати та ухвалено перші 13 рішень.

Серед головних рішень – затвердження регламенту роботи ради, положення про постійні комісії, затвердження їх складу та керівництва, затвердження положення про старост, покладання виконувати обов’язки старост на осіб, які були сільськими головами.

Таємним голосування обрано секретаря ради – Галину Козаренко. Обрано також 13 членів виконкому. А ще депутати обговорили та затвердили Статут новоутвореної об’єднаної селищної територіальної громади – визначальний документ для подальшої реєстрації об’єднаної територіальної громади як юридичної особи публічного права.

Щоб не спричиняти незручностей у життєдіяльності жителів територіальної громади на перехідний період вирішено до кінця бюджетного року уповноважити виконувачів обов’язки старост як членів виконкому вчиняти відповідні нотаріальні дії, в тому числі з реєстрації актів цивільного стану та інші.

До складу виконкому депутати включили місцевих керівників підприємств, зокрема і комунальних, представників малого та середнього бізнесу, працівників бюджетної сфери.

Голова об’єднаної територіальної громади Юрій Ящук серед завдань в роботі новообраної ради та її виконкому як пріоритетні вбачає посилення відповідальності кожного члена територіальної громади за розвиток та облаштування населених пунктів, які об’єдналися, покладаючи великі надії на децентралізацію, зокрема, на збільшення фінансових можливостей та розширення повноважень органів влади на місцях. Він також презентував депутатам ряд проектів, спрямованих на поліпшення якості життя людей, які можна буде реалізувати з нового року, а також розповів про своє бачення оптимізації в роботі управлінських служб в об’єднаній громаді.

На пленарне засідання сесії прибули: директор Офісу реформ у Житомирській області Роман Слідзевський, начальник відділу державної реєстрації Головного територіального управління юстиції Юлія Ярош, представники органів влади району.

Вітаючи депутатів та голову селищної об’єднаної територіальної громади із проведенням першої сесії першого скликання, керівник Офісу реформ, наголосив, що головним завданням Офісу реформ на сьогодні є супровід перших кроків об’єднаних територіальних громад, головне – надання юридичних консультацій щодо прийняття рішень радами для ефективного самоврядування. Він підкреслив, що реформа місцевого самоврядування і її основна складова – децентралізація влади – в Україні і на Житомирщині набирає обертів. Територіальні громади, які обрали шлях об’єднання, обов’язково стануть успішними. І додав, що керівництво обласної державної адміністрації, її структурних підрозділів усіма своїми важелями впливу активно сприяє цим процесам.

Нагадаємо, що Червоненська селищна об’єднана територіальна громада з адміністративним центром у селищі Червоне утворена рішенням сесії обласної ради від 14 серпня 2015 року у числі перших в області. До її складу увійшли 6 сільських рад (або 7 населених пунктів) – селище Червоне, села Великі Мошківці, Глинівці, Забара, Котівка, Крилівка, Малі Мошківці. 25 жовтня, у день чергових місцевих виборів, їх жителі вперше обирали не сільського чи селищного голову, а голову та депутатів об’єднаної територіальної громади. Пост голови об’єднаної територіальної громади посів Юрій Ящук, який до цього працював Червоненським селищним головою. А депутатські мандати здобули 22 особи – 17 жінок та 5 чоловіків.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:14
У «Ягодині» виявили «лівого» товару на майже 3 мільйони ...
Вчора 17:00
Організував наркотрафік до виправної колонії та контрол ...
Вчора 17:00
На Вінниччині ДБР вручило підозри угрупованню, яке розі ...
Вчора 16:34
Українець з румунським паспортом намагався приховано ви ...
Вчора 16:13
Службовий собака прикордонників винюхав снаряд на околи ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
24 лютого 09:44
Уряд урегулював термінологію інформаційно-комунікаційни ...
24 лютого 09:41
БЕБ та КРАІЛ підписали Меморандум про взаємодію та інфо ...
24 лютого 09:38
Хабар за зміну обвинувачення в суді – викрито прокурора ...
Вчора 12:09
У Житомирі затримали мародера, який обкрадав будинки су ...
24 травня 15:19
Троє посадовців під час спорудження амбулаторії у Житом ...
24 травня 14:19
У Житомирі судитимуть ще одного «захисника путіна»
24 травня 14:09
На Житомирщині поліцейські завершили розслідування діял ...
24 травня 11:41
На Житомирському водосховищі зафіксовано загибель риби
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення