Упродовж минулої доби по області ліквідовано 4 пожежі
26.06 12:20
Упродовж доби рятувальниками здійснено 4 виїзди на гасіння пожеж, що сталися у приватному секторі та на торфовищах області.
Зокрема, 25 червня о 16:35 по лінії «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яній господарчій будівлі у смт Яблунець Ємільчинського району. Вогонь загрожував поруч розташованому житловому будинку.
По прибуттю на місце події рятувальники оперативно відбили полум’я від помешкання, адже пожежа вже дісталася фронтону будинку. Та о 17:00 вдалося локалізувати вогонь на покрівлі господарської будівлі на площі 10 кв.м. До 19:10 вживалися заходи щодо остаточної ліквідації пожежі та наразі триває встановлення причин займання.
Також вночі у с. Перлявка Житомирського району рятувальники загасили загоряння електропроводки в моторному відсікові автомобіля BMW, а у с. Шебедиха Олевського району – ліквідували пожежу у дощатому дровітнику, де зберігалося 5 м3 дров та інструменти господаря.
Наразі поблизу с. Озеряни Олевського району триває гасіння торфу на площі 1 га, пожежу тут вдалося локалізувати вчора о 15:00 годині. На місці події працює 4 відділення рятувальників та 5 лісівників Білокоровицького держлісгоспу. Прокладена магістральна рукавна лінія та насосно-рукавною станцією подається вода з місцевого ставка на гасіння тліючих торф’яників.
RuporZT
|