1 млрд 173 млн грн зі своїх доходів полісяни перерахували в місцеву скарбницю
15.12 12:55
Саме таку суму податку на доходи з фізичних осіб отримали місцеві бюджети за 11 місяців 2015 року. Це майже 59 % від всіх надходжень місцевих бюджетів області, які в цьому році скали понад 2 млрд. грн.
Якщо говорити про динаміку надходжень, то вона позитивна – на 40 % зросли доходи місцевих скарбниць порівняно з аналогічним періодом минулого року, тож бюджет додатково отримав 600 млн. грн.. Зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб складає 217 млн. грн., або 23 %.
Крім того, у місцеві скарбниці надійшло 47,6 млн. грн. податку на прибуток (на 16,6 млн. грн., або 54 % більше, ніж минулоріч); рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів – 88 млн. грн.; води – 6,6 млн. грн., надр – 26,9 млн. грн. Від плати за землю до місцевого бюджету перераховано 35,6 млн. грн. (на 9 млн., або 35 % більше, ніж за аналогічний період 2014 року).
RuporZT
|