Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 14 листопада

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 14 листопада

14.11 10:37    
До чергових частин УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби надійшло 300 повідомлень, 278 з яких із ознаками злочинів, серед них грабіж, крадіжки чужого майна, незаконне заволодіння транспортними засобами, нелегальний обіг наркотичних засобів та інші.

У 91 випадку встановлено особи, які обґрунтовано підозрюються у причетності до вказаних подій.

Припинено 189 порушень правил дорожнього руху, 15 з них – керування транспортними засобами у нетверезому стані.

13 листопада до Андрушівського РВ із заявою звернувся 26-річний житель с. Ярешків, повідомивши про те, що з будинку його знайомої, шляхом зриву замка на вхідних дверях, невідомим викрадено телевізор вартістю 300 гривень.
Оперативники карного розшуку за підозрою у вчиненні злочину затримали 55-річного жителя республіки Казахстану, в якого викрадене вилучили.

Цього ж дня до Ємільчинського райвідділу звернулась жителька району, 1979 р.н., із заявою про те, що з її будинку, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено мобільний телефон. Сума завданого збитку встановлюється.
Працівники міліції у вчиненні злочину підозрюють 39-річну жительку с. Садків, розшук якої триває.

Минулої доби до Коростенського міськвіділлу звернулась жителька району, яка повідомила про те, що в райцентрі біля будинку, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено її мопед вартістю 4 тисячі гривень.
Наразі працівники міліції вживають усіх необхідних заходів для встановлення обставин учинення злочину та затримання причетних до його скоєння осіб.

Шановні громадяни! Залишаючи без нагляду свої транспортні засоби, особливо у нічний час, ви ризикуєте безпекою вашого майна. Будьте обачними та обережними. Не залишайте навіть на нетривалий час без нагляду свої автомобілі. Для попередження викрадення обладнайте авто протиугінними пристроями.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
30 січня 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
30 січня 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
30 січня 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
30 січня 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
30 січня 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення