Під Житомиром виявили викрадений у Києві позашляховик «Лексус»

15.01 17:57    
Поліцейським, які патрулювали автодорогу Київ – Чоп у Новоград-Волинському районі, видалися підозрілими пошкоджене скло «Лексуса» і нервова поведінка його керманича. Виявилося, автомобіль зранку шукають столичні правоохоронці і справжній власник.

– Ми патрулювали ділянку траси Київ – Чоп поблизу м. Новограда-Волинського. Помітили автомобіль «Лексус», який рухався у попутному напрямку: водій керував ним невпевнено. А випереджаючи позашляховик, звернули увагу на пошкоджене скло задніх пасажирських дверцят, - розповів заступник командира роти дорожньо-патрульної служби ГУНП в Житомирській області Максим Прохоренко.

Поліцейські подали керманичу підозрілого «Лексуса» сигнал про зупинку. Той припаркував автомобіль на найближчій АЗС. Під час перевірки виявилися розбіжності між номерами агрегатів машини та документальними записами. На запитання правоохоронців про розбите скло керманич, 37-річний житель Закарпаття, повідомив, що автівку пошкодили невідомі, коли він залишив її ночувати біля одного з готелів. Втім до поліції він звертатися не став. Хоча автомобіль, за його ж словами, він придбав напередодні.

Виявлені розбіжності, нервова поведінка водія і плутаність його пояснень насторожили поліцейських і в їх супроводі «Лексус» та його керманич прибули на звягельський стаціонарний пост ДПС.

Під Житомиром виявили викрадений у Києві позашляховик «Лексус»

Туди ж приїхала слідчо-оперативна група Новоград-Волинського відділу поліції, працівники якої оглянули автомобіль. У його салоні правоохоронці виявили ювелірні золоті вироби, кастет, жіночий верхній одяг, інші речі, приналежність яких водій пояснити не спромігся. Окрім того, у салоні знайшли акти виконаних ремонтних робіт «Лексуса», де фігурувало прізвище власника авто та його контактні дані.

Зателефонувавши за вказаним номером, правоохоронці дізналися, що справжнім власником позашляховика є киянин, який уранці замість своєї машини на звичному місці її паркування виявив лише уламки розбитого скла. Чоловік одразу ж звернувся до місцевої поліції, проте аж ніяк не сподівався, що викрадений автомобіль уже за кілька годин виявлять у сусідньому регіоні.

Знайдену автівку житомирські поліцейські передали справжньому власнику, а затриманого злодія – київським колегам, які й займатимуться подальшим розслідуванням відкритого за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом кримінального провадження.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
24 жовтня 21:27
Держаудитслужба представила у Будапешті власні напрацюв ...
24 жовтня 21:27
Держаудитслужба та Аудиторська Рада Ukraine Facility пр ...
24 жовтня 21:26
Прикордонники врятували двох «мандрівників», які два дн ...
24 жовтня 21:26
На Одещині спроба незаконно перетнути кордон завершилас ...
24 жовтня 21:25
На Волині затримали жителя Рівного під час спроби переп ...
21 жовтня 16:19
Юридичні, бухгалтерські та нотаріальні послуги для укра ...
20 жовтня 17:24
Що таке біржа фрілансу: особливості та переваги
17 жовтня 18:30
Як зібрати сумку в пологовий будинок: список речей для ...
17 жовтня 18:29
Професійна ароматизація приміщень від «Solo Air»: що це ...
17 жовтня 18:28
Рокла: ключовий помічник для складу та логістики
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення