На Житомирщині учасники АТО отримають у власність понад 3700 гектарів земель

На Житомирщині учасники АТО отримають у власність понад 3700 гектарів земель

29.09 09:47    
На Житомирщині з початку запровадження ініціативи про забезпечення землею 3503 учасника АТО отримали дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Військові отримають у власність 3711,2 гектара земель, які розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО завершили процедуру оформлення та вже отримали у власність 914 земельних ділянок загальною площею 675,7 гектара.

Протягом вересня Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області видало 1072 накази щодо розпорядження землями державної власності сільськогосподарського призначення. З них для учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів видано 586 наказів про надання дозволу на розробку документації із землеустрою для відведення земель загальною площею 937,5 гектара. Також за місяць 66 ділянок загальною площею 72,4 гектара вже оформлено військовими у власність.

Усього із заявами про отримання землі до територіальних органів Держгеокадастру Житомирщини звернулись 4536 учасників АТО. Усі звернення військових розглядаються у максимально стислі терміни.

У Житомирській області територіальні органи Держгеокадастру спільно з місцевими радами регіону зарезервували для учасників АТО та членів сімей загиблих земельні масиви загальною площею 8368,4 гектара. З детальною інформацією про зарезервовані землі можна ознайомитись у графічному альбомі-атласі, що розміщений на веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 12:56
Ментальний стан українських дітей погіршується під час ...
Вчора 22:46
Не служити, а зловживати: двох військових судитимуть за ...
Вчора 22:46
ДСНС отримала 12 броньованих медичних автомобілів від П ...
Вчора 22:45
Делегація ДСНС України здійснила робочий візит до Польщ ...
Вчора 22:44
Усі угорські пункти пропуску, які функціонують на кордо ...
Вчора 22:39
Безпечне пакування харчових продуктів: в Україні буде д ...
Вчора 22:37
Денис Шмигаль провів нараду щодо кредитування українськ ...
Вчора 22:35
Прожитковий мінімум в Україні має стати реальною соціал ...
Вчора 22:33
Сильна Україна зараз – це безпековий пояс Європи, – Оле ...
Вчора 22:31
Служба зайнятості найчастіше профорієнтує клієнтів на Д ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення