Регіонал Пехов: «Ця війна була розпалена як Україною, так і Росією»

01.09 11:17    
Регіонал Пехов: «Ця війна була розпалена як Україною, так і Росією»

Народний депутат Володимир Пехов впевнений, що війну на Сході розпочала як Україна так і Росія. Саме коментарями подій на Донбасі він розпочав свою передвиборчу кампанію під час відкриття дитячого майданчику в Олевську 29-го серпня. Про це повідомляють місцеві активісти на своїх сторінках у соціальних мережах.

Регіонал Пехов: «Ця війна була розпалена як Україною, так і Росією»

«16-го січня я ці закони (т.н. «Закони про диктатуру» - прим.Ред.) не голосував. За півроку нова влада між собою пересварилася. Вона не змогла зупинити війну, яка була розпалена як Україною так і Росією. І два братських народи між собою воюють», – зазначив депутат.

Також він всіляко намагався відхреститися від свого бувшого патрона Віктора Януковича, довіреною особою якого на Житомирщині був під час виборів 2010 року. В той же час на заході його супроводжував екс-голова Олевської райдержадміністрації Андрій Дяченко, який після втечі «Яника» формально залишився керівником фракції Партії регіонів Житомирської обласної ради.

«Партія Регіонів мала керівника, який обдурив всю партію, всю державу, і втік в Росію з грошима. Він мене як бувшого члена ПР особисто зрадив», – сказав Володимир Пехов.

Разом з тим на прохання олевчан полагодити дорогу, яка веде до школи і знаходиться в такому стані, що малечу доводиться носити на руках, народний обранець відповів: «Дороги та школи має будувати держава. Зараз півроку ця влада пересварилася та ідуть на вибори. Треба витратити мільярд на ці вибори – краще би дорогу зробили».

ВІДЕО

Натомість, громада була впевнена, що замість майданчика для дітей окрім дороги кошти можна було спрямувати на допомогу армії.

ТЕГИ: Пехов, війна, АТО

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:47
На Чернігівщині судитимуть військовослужбовця за нез’яв ...
Вчора 19:47
Ремонт гуртожитку інституту зі збитками у понад 745 тис ...
Вчора 19:46
Вирубали лісу на понад 4 млн грн: на Тернопільщині суди ...
Вчора 19:46
Подвійне фінансування медпослуг: на Полтавщині ДСР Нацп ...
Вчора 19:45
Буковинські поліцейські повідомили про підозру турагент ...
01 квітня 21:00
Як вибрати ніж із фіксованим клинком для активного відп ...
27 березня 15:49
Как выбрать университет в Англии: что важно учесть семь ...
25 березня 18:58
Помощь морякам: документы и советы перед рейсом
25 березня 18:54
Коптильні: популярність та використання для дому і бізн ...
24 березня 17:53
Позика вперше: що варто знати ще до того, як натиснути ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення