Спецслужби: Житомирський суддя прийняв незаконне рішення про передачу офісно-житлового комплексу в елітному районі Києва

07.04 23:11    
Слідчий відділ прокуратури Житомирської області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом постановлення суддею завідомо неправосудного рішення, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 375 КК України.

У п’ятницю, 7 квітня 2017 року, слідчими прокуратури Житомирської області повідомлено про підозру та вручено підозру, складену заступником Генерального прокурора України, судді одного з місцевих судів Житомирської області про вчинення злочину проти правосуддя, а саме постановлення завідомо неправосудного рішення.

Встановлено, що суддя, усупереч вимогам чинного законодавства, постановив судове рішення на користь одного з суб’єктів господарювання про визнання права власності на цілісний майновий комплекс, який знаходиться в елітному районі м. Києва.

Злочин судді розкрито завдяки спільним діям прокуратури Житомирської області та спецпідрозділу «К» Управління СБУ в Житомирській області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Довідково: злочин такої категорії карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:54
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за п ...
Вчора 18:53
Гранати «на продаж»: на Чернігівщині припинено канал не ...
Вчора 18:53
Житель Вінниччини збирався переправити в Угорщину двох ...
Вчора 18:52
Незаконний «трансфер» - організаторів і «клієнта» затри ...
Вчора 18:51
На Сумщині припинено діяльність мережі магазинів, які р ...
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення