Житомир - європейське місто, а значить енергоефективне

25.06 13:49    
Житомир - європейське місто, а значить енергоефективне

Сьогодні, на міжнародному семінарі міський голова Володимир Дебой ділився досвідом залучення та реалізації енергоефективних проектів у Житомирі.

Понад 20 млн.євро залучив Житомир за останні 2,5 роки у сферу енергоефективності, – повідомив міський голова Володимир Дебой. Із них 13,6 млн.євро – кредити під низькі відсотки та 6,6 млн.євро – грантові кошти, які місту не доведеться повертати. Від реалізації усіх цих проектів Житомир щороку заощаджуватиме на енергоресурсах понад 4 млн.євро. Тобто, сумарна окупність міжнародних енергоефективних проектів становить лише 3 роки.

Мер Житомира Володимир Дебой наглядно продемонстрував уже реалізовані в Житомирі міжнародні проекти у рамках співпраці з НЕФКО та SIDA – результати модернізації системи освітлення міста та утеплення ДНЗ №21. Так, за залучені 3 млн.грн. в місті встановлено 1627 світлодіодних ліхтарів замість неекономних ламп розжарювання. Нові ліхтарі споживають у 5 разів менше електроенергії, мають у 2,5 рази довший світловий потік та гарантійний термін експлуатації – 7 років. Також за кредитні кошти проведено комплексне утеплення ДНЗ №21. Від обох проектів місто щороку економитиме понад 800 тис.грн.


Житомир розпочав також нові проекти щодо модернізації системи теплопостачання міста, утеплення 19 закладів бюджетної сфери та створення у місті енергоефективного кварталу з районною котельнею по вул. Домбровського, 30.

Від задуму до початку реалізації кожного із проектів може пройти не один рік. Саме процедура погодження інвестиційних міжнародних проектів на рівні міністерств є одним із найбільш тривалих етапів, – акцентував мер Житомира Володимир Дебой, а також розповів колегам про основні проблемні питання, що виникають на шляху реалізації проектів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:51
За результатами службової перевірки з лав Нацполіції зв ...
Вчора 23:50
Внаслідок ДТП на Івано-Франківщині загинули двоє осіб, ...
Вчора 23:49
В Одесі за доказами поліцейських судитимуть учасників з ...
Вчора 23:48
Вилучено канабісу на понад 3 млн грн: поліцейські припи ...
Вчора 23:48
Оборудки з легалізації понад 11 млн грн, отриманих внас ...
21 жовтня 16:19
Юридичні, бухгалтерські та нотаріальні послуги для укра ...
20 жовтня 17:24
Що таке біржа фрілансу: особливості та переваги
17 жовтня 18:30
Як зібрати сумку в пологовий будинок: список речей для ...
17 жовтня 18:29
Професійна ароматизація приміщень від «Solo Air»: що це ...
17 жовтня 18:28
Рокла: ключовий помічник для складу та логістики
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення