Заява Житомирської «Свободи» в 20-ту річницю Конституції України

28.06 08:42    
Заява Житомирської «Свободи» в 20-ту річницю Конституції України

28 червня 2016 року виповнюється 20 років з прийняття Основного Закону – Конституції України. Упродовж історії Конституцію намагались переписати під того чи іншого політичного лідера, що є неприпустимим у демократичному суспільстві. Сьогодні перед Основним Законом України ми бачимо ще більший виклик: народні депутати хочуть внести зміни, які передбачають певні особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Жодні нові проекти Конституції не можуть бути реалізовані в умовах воєнного стану (ч.2 ст.167 Конституції України), який, по суті, майже два роки як у нас існує.

За рік, що минув від часу підписання так званих «мирних» Мінських угод, Москва не виконала жодного зі своїх зобов'язань стосовно згортання збройної агресії проти України – ні щодо припинення вогню, ні щодо відведення озброєння, ні щодо обміну військовополоненими. Натомість окупанти щодня обстрілюють українські позиції. Досі Москва не демонструє навіть намірів повертати захоплену частину кордону під контроль України. З РФ на окуповану територію Донбасу регулярно переміщуються військові підрозділи, бойова техніка і боєприпаси. Упродовж цього часу загинули сотні оборонців України. За таких умов заклики до одностороннього виконання Україною Мінських угод рівнозначні закликам до безумовної капітуляції.

У будь-якому разі зрозуміло одне: зміна Конституції – суверенне право українців, і вона не може відбуватися під диктовку агресора та з ігноруванням волі народу. Закликаємо Президента і парламентську коаліцію припинити ганебний конституційний шантаж та приниження української нації.

Рано чи пізно Україна обов'язково поверне окуповані території Донбасу і Криму. Але не на умовах, нав'язаних Путіним. А на умовах, які відповідають нашим національним інтересам. Це єдиний шлях до припинення війни та досягнення справжнього миру.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 00:03
Держаудитслужба обмінялася досвідом із словацькими коле ...
Вчора 00:02
Прикордонники Чернівецького загону зірвали оборудку пач ...
Вчора 00:01
Фіктивна реабілітація військових: слідчі скерували до с ...
Вчора 00:00
Поліцейські викрили розтрату 15 млн грн у профспілках о ...
19 грудня 23:59
СБУ затримала агента рф, який намагався облаштувати «ві ...
19 грудня 23:31
Мебель из искусственного ротанга: особенности и преиму ...
19 грудня 00:02
Секрети правильного вибору суші в Суші Майстер для сіме ...
15 грудня 17:58
Чому нотаріально завірений переклад важливий при купівл ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення