Скандал на Житомирщині: Колишній працівник міліції вчинив смертельне ДТП та заявив, що це зробила його дружина

Скандал на Житомирщині: Колишній працівник міліції вчинив смертельне ДТП та заявив, що це зробила його дружина

09.07 17:36    
Дорожньо-транспортна пригода сталася 9 липня близько 00.15 по вул. Грушевського у райцентрі.

За попередніми даними, водій автомобіля «Hyundai», рухаючись по вул. Грушевського, здійсниd наїзд на двох 18-річних дівчат, які перетинали проїжджу частину по пішохідному переходу.

Унаслідок ДТП одна із пішоходів, 18-річна жителька с. Українки померла в кареті швидкої допомоги, інша, місцева жителька, була доставлена до реанімаційного відділення Малинського ТМО з тілесними ушкодженнями.

Нині у рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Як повідомляють у Відділу комунікації ГУНП в Житомирській області, за уточненими відомостями, за кермом автомобіля «Hyundai» перебував 33-річний чоловік, житель м. Малина, який з місця події втік. Під час встановлення всіх обставин поліцейські знайшли чоловіка та доставили до відділення поліції. Вирішується питання про затримання його відповідно до ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. Затриманий до листопада 2015 року працював у міліції. Під час першочергового опитування він вказував, що за кермом транспортного засобу у момент ДТП перебувала його дружина.

Триває подальше з’ясування всіх обставин події.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:28
3 500 доларів США за переведення військовослужбовця до ...
Вчора 21:27
Спроба незаконного перетину кордону завершилась трагеді ...
Вчора 21:27
Алла Басалаєва: Нові правила оплати праці покладуть кра ...
Вчора 21:24
Оперативники поліції Києва ліквідували міжрегіональний ...
Вчора 21:22
Незаконний видобуток піску на понад п’ять мільйонів гри ...
Вчора 21:05
Мінфін: За час повномасштабної війни підприємці отримал ...
Вчора 21:05
Анатолій Куцевол ознайомив німецьку делегацію з наслідк ...
Вчора 21:03
Понад 3200 одиниць енергетичного обладнання надійшло до ...
Вчора 21:01
Міносвіти: 1,2 мільярда гривень спрямують на сучасні ос ...
Вчора 20:59
Мінцифри презентувало новий технологічний курс країни
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення