Викрали майже 10 млн грн з рахунків клієнтів: кіберполіцейські Кіровоградщини викрили працівників банку

03.03 18:23    
Кіберполіцейські Кіровоградщини спільно зі слідчими ГУНП в області за процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури викрили організовану групу зловмисників, які привласнювали кошти клієнтів поважного віку одного з банків.

Встановлено, що злочинну діяльність організував 28-річний уродженець Донеччини, залучивши до неї ще двох осіб, одна з яких – начальник відділення одного з банків у Кропивницькому.

Фігуранти, маючи доступ до рахунків клієнтів, без їхньої ініціативи і присутності, на підставі підроблених заяв змінювали фінансові номери на підконтрольні та підміняли копії документів. Внаслідок цього зловмисники отримували доступ до системи інтернет-банкінгу і переказували кошти з рахунків клієнтів на підконтрольні банківські картки.

Наразі встановлено 67 громадян, які постраждали від діяльності членів злочинної групи. Загальна сума завданих банку збитків становить майже 10 млн гривень.

Поліцейські провели низку обшуків за місцями мешкання та в автомобілі фігурантів. Вилучено банківські картки, компʼютерну техніку, чорнові записи, банківську документацію та інші докази протиправної діяльності.

Слідчі повідомили зловмисникам про підозри за ч. 5 ст. 185 та ч. 3 ст. 362 Кримінального Кодексу України. Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває, можлива додаткова кваліфікація.

Викриттю зловмисників сприяли працівники служби безпеки одного з українських банків.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Сьогодні 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Сьогодні 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Сьогодні 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Сьогодні 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Сьогодні 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Сьогодні 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Сьогодні 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Сьогодні 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Сьогодні 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення